Castle Rock (2018-2019)
Castle Rock: Sezon 2 Castle Rock Sezon 2, Odcinek 7
Odcinek Castle Rock (2018-2019)

The Word

42m
7,6 275
ocen
7,6 10 1 275
Castle Rock
powrót do forum s2e7

Czy tylko mnie się wydaje, że po tym odcinku wątek Annie za bardzo nie ma sensu? Nie byłem przekonany do historii miasteczka Salem ani domu Marstenów bo wątek pielęgniarki bardziej mnie zainteresował chyba przez główna aktorka i podobnych zachowań Annie do głównej bohaterki Misery. Nareszcie w 7 odcinku mamy nawiązania do pierwszego sezonu (myślałem że na celi w więzieniu Shawhank się zakończy), ale to było niezłe zaskoczenie. Mam nadzieję, że jeśli nie będą mogli ożywić Amity w ciele Annie to wątek przybranej matki z córką nie zejdzie na drugi plan a do końca zostały tylko 3 odcinki. Coś mi się zdaje że nową Amity będzie ta dr. Nadia albo prawdziwa matka Joy. Co o tym myślicie?

Ps. Przed napisaniem tego nie oglądałem zapowiedzi odcinka 8.

Taio

W sumie miałem podobne odczucia po obejrzeniu 7 odcinka

ocenił(a) serial na 8
Taio

Nie czytałem książek S. Kinga i mam jedno pytanie. Czy osoby z przed 400 lat przejmując ciało współczesnych postaci, również przejmują część ich "świadomości" ?? W Bardzo łatwy sposób przechodzą oni w tryb współczesnego życia, posiadają wiedzę na temat życia ludzi w których się znajdują.

ocenił(a) serial na 8
KamilFan

Z ostatniego odcinka wnioskuję że tak. Mówili o tym że przejmują wspomnienia osób w których są.

Taio

Co do podobnych zachowań do pielęgniarki z Misery, to właśnie Annie jest tą pielęgniarką. W książce przetrzymuje w domu Paula Sheldona. W serialu widzimy jak czyta jego powieści i na samym końcu serialu jest na promocji jego książki.

Veital

Już dosyć dawno oglądałem ten 2 sezon. Nie przypominam sobie by Annie w Castle Rock czytała powieści Paula Sheldona. Natomiast końcówkę już zapamiętałem, ze przyszła na promocję jego książki i z tego co pamiętam jednak zabiła tą swoją przybraną córkę.(w tej bibliotece czy innym pomieszczeniu gadała sama do siebie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones