PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115478}

Cena marzeń

Rubí
7,7 3 969
ocen
7,7 10 1 3969
Cena marzeń
powrót do forum serialu Cena marzeń

a oni daja "prawo pożądania" jak sie duch wciela w postac kochanka zony...puszcze to bez komenty

Shinri

przeciez od ceny marzen i rubi sa lepsze tylko dwa seriale :antonia w produkcji niemieckiej 3 odcinkowa i horoskop smierci produkcji francuskiej obydwie serie

ocenił(a) serial na 10
Shinri

Według CIEBIE, zapamiętaj to. Ja znam wiele więcej wiele lepszych filmów, seriali etc. lepszych od Rubi. I niby czemu Rubi ma się zastrzelić? Ona walczyła o swoje marzenia, nie ugięła się nawet gdy została pokaleczona i to poważnie pokaleczona, a teraz ma się zastrzelić? Pff. W życiu. Uważam, że seria była zakończona bardzo dobrze i nie chciałabym już widzieć żadnej kontynuacji, bo byłoby to pokrzywdzenie dla bardzo dobrej telenoweli. A co do "Prawa Pożądania" to również jest tylko i wyłącznie twoje zdanie. Mnie się ta telenowela bardzo spodobała.

Jeanne

a to tez tylko Twoje zdanie.................................................

ocenił(a) serial na 10
Shinri

Owszem i ja zaznaczyłam, że to moje zdanie :P. A ty się wypowiadasz, jakbyś była wszystkimi fanami Rubi jednocześnie.

Jeanne

wiesz myslalam ze są tu osoby na tyle inteligentne ze przed kazda wypowiedzią nie musze pisac "moim zdaniem:" bo to chyba logiczne ze moim a nie czyims innym

Shinri

moim zdaniem: od ceny marzen lepsze sa tylko 2 produkcje- antonia i horoskop smierci

Shinri

moim zdaniem: to tez tylko twoje zdanie(poprawiam wypowiedzi no co zadowolona?)

Shinri

moim zdaniem:wiesz myslalam ze są tu osoby na tyle inteligentne ze przed kazda wypowiedzią nie musze pisac "moim zdaniem:" bo to chyba logiczne ze moim a nie czyims innym

Shinri

moim zdaniem: usatysfakcjonowana?

Shinri

Eh...A ja wolę Muminki, kto się zgodzi ?

sensual

hhehee muminki rulez:)

Shinri

każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. LOgiczne że jednym się bd podobał film a innym nie..
a sadzac po ostatnim odc uwazam ze powinna byc druga czesc w ktorej fernanda zblizy sie do alejandra i jego syna ale i rowniez hectora syna eleny i hectora ;D tylko nie wiem czy to by mialo sens ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones