PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115478}

Cena marzeń

Rubí
7,7 3 969
ocen
7,7 10 1 3969
Cena marzeń
powrót do forum serialu Cena marzeń

"Cenę marzeń" zaczęłam oglądać dopiero niedawno, a już jestem po prostu zafascynowana tą telenowelką, chociaż zwykle nie oglądam seriali tupu "tasiemiec".
Rubi, główna bohaterka, chociaż ma wiele wad, bardzo mi sie podoba. Jest bardzo ładna, inteligentna i zrobi wszystko, żeby spełnić swoje marzenia. Zastanawiam się,czy znacie jakieś telcie ( albo seriale) z taką własnie bohaterką jak Rubi?? Najlepiej produkcji meksykańskiej, ( telenowelki meksykańskie są wg. mnie kręcone z większym rozmachem niż te brazylijskie;)) Pamiętam,że podobna do Rubi była Scarlett z "Przeminęło z wiatrem", ale to był film. Scarlett też chciała za wszelką cene wyrwać się z biedy i tez dążyła do celu po trupach:D. "cena marzeń" niedługo się kończu, więc może znacie jeszcze telenowelki o podobnej treści, w których główna bohaterka nie jest chodzącą świetą, bo takie jakoś do mnie nie przemawiają;)

Martynka_6

kiedys leciała na tvn "paulina" :))

ocenił(a) serial na 10
Martynka_6

Nie znam więcej seriali z taką bohaterką jak Rubi. Ta telenowela zaintrygowała mnie właśnie dlatego, że główna bohaterka nie była przesłodzoną, pokrzywdzoną laleczką jak to zwykle bywa, albo wręcz przeciwnie (co jest coraz częstszą podstawą do scenariuszy) dzieckiem ulicy, która zostaje wpuszczona do dobrego domu. Ona była inna. Inteligentna, przebiegła i nie cofnęła się przed niczym aby dopiąć swoich celów. Szkoda, ze nie natrafiłam na podobną telenowelę.

Jeanne

ja jeszcze czytalam o serialu ''Grzesznica'' tyle ze na poczatku nijaka Nora jest chyba dobra ale pozniej po zawodach milosnych bd sie wiazala z mezczyznami tylko dla zbicia wielkiej fortuny ;) ale nie wiem dokladnie bo nie ogladalam tego filmu, wiem tylko ze glowna role gra ta aktorka ktora w ''Rubi'' grala elene czyli Yadhira Carrillo. Tu masz link opisujacy ten serial http://www.filmweb.pl/serial/Grzesznica-2004-126354 ;)

ocenił(a) serial na 10
Martynka_6

Polecam Ci obejrzeć telenowele meksykańską Teresa z Angelique Boyer w roli głównej! moja ulubiona zaraz po Rubi. Też uwielbiam telenowele z takimi bohaterkami. Sądzę ,że też Cię wciągnie praktycznie taka sama fabuła.. Jeśli lubisz telenowele gdzie główna bohaterka gra czarny charakter i jest to zarazem bardzo ciekawa telenowela to polecam Paulina i Paola oraz Trzy razy Ana -aktualnie leci na tv4 oraz dostępna na cda.

ocenił(a) serial na 10
Martynka_6

Polecam obejrzeć Terese i Pauline tównież moje ulubione. Jest jeszcze filipińska wersja Rubi ,ale tego raczej w pl nie zobaczymy,a szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones