serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Steins;Gate

2011
24m
8,3 8 625
ocen
8,3 10 1 8625
Grupa przyjaciół odkrywa niekonwencjonalny sposób na wysyłanie wiadomości w przeszłość. Ich z pozoru niewinne działania prowadzą do tragedii. więcej mniej
Steins;Gate zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Anime opowiada o grupce przyjaciół, Rintarou Okabe, Mayuri Shiina, Hashida Itaru. Udało się im przerobić kuchenkę mikrofalową w urządzenie umożliwiające wysyłanie wiadomości do przeszłości. Ich eksperyment nie przeszedł bez echa. Organizacja SERN, zamieszana w podróże w czasie, zaczyna się nimi interesować.

studio
Frontier Works / Future Gadget Lab / White Fox
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Anime jest mistrzowskie, lecz przez pierwsze 5 odcinków wieje nudą i czasem nawet trzeba się zmuszać do oglądania. To głównie rysowanie zarysu postaci, choć można się pośmiać ("Ale to mężczyzna...") :D. Już przy 6 odcinku zaczyna nas interesować i chcemy więcej, zaś od 12 odcinka ciekawość zmusza do siedzenia w nocy i...

więcej

22 odcinek

ocenił(a) serial na 9

Seria mogła zakończyć się na 22 odcinku, w 23 miałem wrażenie, że mogą zepsuć, to na co całą serię pracowali... na szczęście ostatecznie nie było tak źle... aczkolwiek zakończenie serii na 22 odcinku miałoby więcej "mocy".

Jak się już zacznie to oglądać, to trudno się oderwać . Z odcinka na odcinek jest coraz ciekawiej , a końcówka to już cud , miód łącząca wszystkie elementy w całość . Jednym słowem rewelacja .

Nie wiem jak trzeba być głupim, żeby nie doceniać tej perełki japońskiej animacji. Poza tym jak można nie lubić Mayuri. Trzeba mieć coś nie tak z głową.
Anime jest bardzo ambitne fabularnie, niesamowicie wciągające i ma fajne postacie.

Po prostu ideał.

Świetne;)

ocenił(a) serial na 10

Oglądałem już sporo anime ale Steins to arcydzieło;) Każda postać była interesująca, co jest niezwykłym wyczynem. Te emocje! Nigdy wcześniej nie doświadczyłem tylu różnych emocji oglądając serial czy film. Seria świetna dla każdego, kto potrafi przymknąć oko na typowe japońskie dziwactwa. Po serialu(25 odcinków)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones