PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769493}
6,7 1 949
ocen
6,7 10 1 1949
Chesapeake Shores
powrót do forum serialu Chesapeake Shores

Czy ktoś wie kiedy kolejny sezon? Bo 4 sezon sie skończył wieloma niewiadomymi... takie niedociągnięcie troche.. trace i abby co dalej? Zakończenie dwuznaczne. Babcia cos mówiła o jakimś gościu od obrączki nie wyjaśnili o co chodziło.

ocenił(a) serial na 6
Szmminka

Podłączam się do pytania. A na co babcia choruje? Było to poruszane, bo nie wiem czy mi umknęło.

ocenił(a) serial na 6
Szmminka

Z pewnością jest info, że ma byc 5 sezon ale kiedy to tez nie wiem. :/

ocenił(a) serial na 6
Szmminka

już w ten poniedziałek - 16.08 :D

magdalena199997

Hmmm wlasnie tylko jeden odcinek dodany troche dziwnie.

ocenił(a) serial na 6
Szmminka

Abby i jej fryzura. Z ładnej, młodo wyglądającej dziewczyny zrobili jakąś babkę po 40 i to grubo po 40, masakra :(

magdalena199997

No ta zmiana tez mi sie nie podoba. Poza tym ja nie wiem o co jej chodziło co do Trace’a. Chłop dla niej wszystko chciał poświecić a ta jakies wymyśla problemy. Nie rozumiem tego wątku

Szmminka

Trace'a już raczej nie zobaczymy. Aktor wcielajacy się w jego role zrezygnował z roli. Chyba w drugim odcinku 5 sezonu się jeszcze pojawi. Historia miała wyglądać inaczej, jednak że względu na jego odejście scenariusz został zmieniony.

ocenił(a) serial na 6
JotKaPie

To teraz mnie załamałaś już doszczętnie :D Jednak serial jakiś nudny się zrobił jak odejdziemy od tego ich wątku :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones