Chicago Med

2015
Chicago Med
7,6 2 883
oceny
7,6 10 2883
1 516
chce zobaczyć
{"type":"film","id":740908,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Chicago+Med-2015-740908/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Chicago Med
  • Chicago Fire nigdy nie pretendowal do bycia tak dobrym i szokujacym serialem jak "Sons of Anarchy" czy "Breaking Bad" ale trzeba przyznac ze jest inny od wszystkich seriali, czesto widac w nim spojnosc niektorych akcji na jakie jezdza strazacy z 51 wraz z glowna fabula oraz czesto szokujace zwroty akcji sprawiaja ze jest to jeden z lepszych seriali na antenie. Chicago PD natomiast jest serialem opisujacym w podobny sposob prace policjantow z jednostki specjalnej. Oczywiscie bohaterowie z obu seriali sa ze soba powiazani na rozny sposob. To sprawilo ze zaczalem ogladac oba seriale rozwnorzednie, to tak jakby z dwoch seriali powstal jeden, jesli dojdzie do tego Chicago Med i bedzie rownie dobry i nie pokazujacy szpitala oczami geniusza jakim byl Dr House czy nie konczacej sie brazylijskiej telenoweli jak "Chirurdzy" tylko opisujacy prace lekarzy opartej po czesci na prawdziwych wydarzeniach i wszystkie trzy seriale sie zsumuja moze sie okazac ze cala seria bedzie jednym z najlepszych seriali jakie kiedykolwiek widzialem bo juz teraz czekam na kolejny odcinek Chicago Fire i Chicago PD tak jak kiedys na koncowke trzeciego sezonu "Sons of Anarchy".

• ChicagoFireD ocenił(a) ten serial na: 10

jazdza Już cię gościu lubię xDD :D Za to, że lubisz i oglądasz Chicago :) Bo ja jestem wielką fanką Fire <3

• jazdza Sons of Anarchy to serial dla 10 latków
    przestałem to ogladac bo mnie zęby rozbolały, tak samo jak od Prison Break

• jazdza Chicago Med jest całkiem fajnym serialem,ale zachwycić się nim niestety nie da, przynajmniej według mnie.
    Bardzo mi się podobało że postaci będą powiązane z Fire i PD ale...
    po pierwsze dla człowieka,który nie oglądał Fire ani PD wkurzające musi być to że nie wyjaśniają aspektów z ich prywatnego życia wziętych z innego serialu.
    Np. Jay,brat Willa,mogliby choc dać jakąś rozmowę w której by się go ktoś pytał kim jest jego brat,cokolwiek a nie Charles nagle mówi ,,Wil twój brat policjant jest potrzebny"
    Tak samo jak Severide,postronny widz nie ma pojęcia kim facet jest i czemu nagle pojawia sie przy April, albo Hermann?
    zamieszanie,jakis facet umierający przyjeżdża na oddział i wszyscy nazywają go przyjacielem ale nikt nikomu nie wyjaśni kto to w ogóle jest.
    to bardzo zaniża wartość serialu.
    Po drugie niestety nie ma w nim żadnej oryginalnej i porywającej postaci którą od początku można szaleńczo polubić.
    Rhodes jest strasznym bufonem przekonanym że wszystko wie najlepiej i każdy musi go słuchać. Jego nastawienie jest paskudne i niestety nie mogę go polubić.
    Will byłby całkiem ciekawy ale strasznie go spychają ma boczny tor,mam wrażenie jakby był jakimś pomocnikiem a czy nie był jakimś mega dobrym chirurgiem w NY? Z tego co pamiętam z PD to owszem był,a tutaj zaledwie pomaga i nie wykorzystują jego zdolności.
    Natalie jest chyba jedyną w miarę ciekawą postacią która cokolwiek wnosi do tego serialu.
    Szczerze mówiąc nie wiem czy uda mi sie kontynuować, chciałabym aby poszerzyli okienko na prywatne życie Willa i April,Charlesa także.
    Bardzo chętnie bym się dowiedziała czegoś o zmarłej matce Willa np.
    Niestety twórcy całej serii Chicago mają to do siebie że myślą tylko o widzach którzy oglądają wszystkie 3 seriale,a przecież niebagatelna liczba osób ogląda jeden.
    i jeżeli coś jest powiedziane w Fire,w PD już nie raczą.
    Np. moja koleżanka ogląda tylko PD. jest 3 sezon a ona nadal nie wie dlaczego Voight był w więzieniu ponieważ ta cała akcja była opisana w Fire a w PD podali tylko inf że Antonio go zapuszkował i tyle.
    Wnioskuje że jak w Med pojawi się inf o matce Willa to w PD pewnie nikt nie będzie nadal nic wiedział.
    Szczerze to się powinno zmienić i to szybko....

• drarry55 Minelo juz troche czasu i mozna napisac cos wiecej.

drarry55 nigdy nie zwrocilem na to uwagi, masz sporo racji w tym co piszesz. Generalnie rowniez zawiodlem sie na Chicago Med ( wlasciwie z wyjatkiem jednego odcinka). Ogladam "med" bo ogladam cala serie i nie chce nic stracic, co nie zmienia faktu ze odcinki nie sa porywajace. To dopiero poczatek pierwszej serii i mysle ze jeszcze moze cos z tego byc poniewaz nie moga ciagle zapuszkowywac coraz togrozniejszych bandziorow, ratowac ciagle ludzi z tych samych wypadkow oraz leczyc na te same choroby co w innych serialach tego typu.

Nie moge sie z toba zgodzic co do tej jednej postaci. Seriale, w ktorych jest tylko jeden bohater, ktorego wszyscy lubia i ogladaja dla niego, szybko mi sie nudza. Jak dlugo mozna ogladac serial dla jednego typa? Tutaj mamy podzial wladzy. Kazda z postaci ma cos w sobie i jest unikatowa, co jest dla mnie raczej plusem niz minusem.

Jest jeszcze zbyt szybko zebysmy mogli oceniac Chicago Med ale wstepnie jestem zawiedziony.

pozdrawiam:)

• jazdza z tą postacią to w sumie może i masz rację.. w końcu jakby wszyscy byli tacy fajni to byłoby dosyć nudne,prawda?
    Może z czasem go polubię,jak mówisz jest jeszcze wcześnie ale całokształt serialu jednak aż tak nie zachęca.
    Będę oglądać oczywiście do końca ale wolałabym aby jednak trzymali się ram serialu a nie zaczynali watek i kończyli w innym jak już wspominałam,
    Postronna osoba może czuć sie zagubiona,ciekawi mnie coś jeszcze.
    Mianowicie w PD w sezonie drugim kiedy pojawił sie Will było powiedziane że wrócił do Chicago z jakiegoś powodu,coś działo się w NY, plus gdzieś w Sudanie chcieli go ,,uciszyć kasą" plus wiem że jego brat ma jakieś problemy z ojcem,zastanawiam się czy będą trzymać Willa- postać ciągle w ciemności czy coś jednak nam objawią o jego rodzinie...