PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740908}
7,6 3 496
ocen
7,6 10 1 3496
Chicago Med
powrót do forum serialu Chicago Med

Chicago Fire nigdy nie pretendowal do bycia tak dobrym i szokujacym serialem jak "Sons of Anarchy" czy "Breaking Bad" ale trzeba przyznac ze jest inny od wszystkich seriali, czesto widac w nim spojnosc niektorych akcji na jakie jezdza strazacy z 51 wraz z glowna fabula oraz czesto szokujace zwroty akcji sprawiaja ze jest to jeden z lepszych seriali na antenie. Chicago PD natomiast jest serialem opisujacym w podobny sposob prace policjantow z jednostki specjalnej. Oczywiscie bohaterowie z obu seriali sa ze soba powiazani na rozny sposob. To sprawilo ze zaczalem ogladac oba seriale rozwnorzednie, to tak jakby z dwoch seriali powstal jeden, jesli dojdzie do tego Chicago Med i bedzie rownie dobry i nie pokazujacy szpitala oczami geniusza jakim byl Dr House czy nie konczacej sie brazylijskiej telenoweli jak "Chirurdzy" tylko opisujacy prace lekarzy opartej po czesci na prawdziwych wydarzeniach i wszystkie trzy seriale sie zsumuja moze sie okazac ze cala seria bedzie jednym z najlepszych seriali jakie kiedykolwiek widzialem bo juz teraz czekam na kolejny odcinek Chicago Fire i Chicago PD tak jak kiedys na koncowke trzeciego sezonu "Sons of Anarchy".

ocenił(a) serial na 10
jazdza

Już cię gościu lubię xDD :D Za to, że lubisz i oglądasz Chicago :) Bo ja jestem wielką fanką Fire <3

jazdza

Sons of Anarchy to serial dla 10 latków
przestałem to ogladac bo mnie zęby rozbolały, tak samo jak od Prison Break

jazdza

Chicago Med jest całkiem fajnym serialem,ale zachwycić się nim niestety nie da, przynajmniej według mnie.
Bardzo mi się podobało że postaci będą powiązane z Fire i PD ale...
po pierwsze dla człowieka,który nie oglądał Fire ani PD wkurzające musi być to że nie wyjaśniają aspektów z ich prywatnego życia wziętych z innego serialu.
Np. Jay,brat Willa,mogliby choc dać jakąś rozmowę w której by się go ktoś pytał kim jest jego brat,cokolwiek a nie Charles nagle mówi ,,Wil twój brat policjant jest potrzebny"
Tak samo jak Severide,postronny widz nie ma pojęcia kim facet jest i czemu nagle pojawia sie przy April, albo Hermann?
zamieszanie,jakis facet umierający przyjeżdża na oddział i wszyscy nazywają go przyjacielem ale nikt nikomu nie wyjaśni kto to w ogóle jest.
to bardzo zaniża wartość serialu.
Po drugie niestety nie ma w nim żadnej oryginalnej i porywającej postaci którą od początku można szaleńczo polubić.
Rhodes jest strasznym bufonem przekonanym że wszystko wie najlepiej i każdy musi go słuchać. Jego nastawienie jest paskudne i niestety nie mogę go polubić.
Will byłby całkiem ciekawy ale strasznie go spychają ma boczny tor,mam wrażenie jakby był jakimś pomocnikiem a czy nie był jakimś mega dobrym chirurgiem w NY? Z tego co pamiętam z PD to owszem był,a tutaj zaledwie pomaga i nie wykorzystują jego zdolności.
Natalie jest chyba jedyną w miarę ciekawą postacią która cokolwiek wnosi do tego serialu.
Szczerze mówiąc nie wiem czy uda mi sie kontynuować, chciałabym aby poszerzyli okienko na prywatne życie Willa i April,Charlesa także.
Bardzo chętnie bym się dowiedziała czegoś o zmarłej matce Willa np.
Niestety twórcy całej serii Chicago mają to do siebie że myślą tylko o widzach którzy oglądają wszystkie 3 seriale,a przecież niebagatelna liczba osób ogląda jeden.
i jeżeli coś jest powiedziane w Fire,w PD już nie raczą.
Np. moja koleżanka ogląda tylko PD. jest 3 sezon a ona nadal nie wie dlaczego Voight był w więzieniu ponieważ ta cała akcja była opisana w Fire a w PD podali tylko inf że Antonio go zapuszkował i tyle.
Wnioskuje że jak w Med pojawi się inf o matce Willa to w PD pewnie nikt nie będzie nadal nic wiedział.
Szczerze to się powinno zmienić i to szybko....

drarry55

Minelo juz troche czasu i mozna napisac cos wiecej.

drarry55 nigdy nie zwrocilem na to uwagi, masz sporo racji w tym co piszesz. Generalnie rowniez zawiodlem sie na Chicago Med ( wlasciwie z wyjatkiem jednego odcinka). Ogladam "med" bo ogladam cala serie i nie chce nic stracic, co nie zmienia faktu ze odcinki nie sa porywajace. To dopiero poczatek pierwszej serii i mysle ze jeszcze moze cos z tego byc poniewaz nie moga ciagle zapuszkowywac coraz togrozniejszych bandziorow, ratowac ciagle ludzi z tych samych wypadkow oraz leczyc na te same choroby co w innych serialach tego typu.

Nie moge sie z toba zgodzic co do tej jednej postaci. Seriale, w ktorych jest tylko jeden bohater, ktorego wszyscy lubia i ogladaja dla niego, szybko mi sie nudza. Jak dlugo mozna ogladac serial dla jednego typa? Tutaj mamy podzial wladzy. Kazda z postaci ma cos w sobie i jest unikatowa, co jest dla mnie raczej plusem niz minusem.

Jest jeszcze zbyt szybko zebysmy mogli oceniac Chicago Med ale wstepnie jestem zawiedziony.

pozdrawiam:)

jazdza

z tą postacią to w sumie może i masz rację.. w końcu jakby wszyscy byli tacy fajni to byłoby dosyć nudne,prawda?
Może z czasem go polubię,jak mówisz jest jeszcze wcześnie ale całokształt serialu jednak aż tak nie zachęca.
Będę oglądać oczywiście do końca ale wolałabym aby jednak trzymali się ram serialu a nie zaczynali watek i kończyli w innym jak już wspominałam,
Postronna osoba może czuć sie zagubiona,ciekawi mnie coś jeszcze.
Mianowicie w PD w sezonie drugim kiedy pojawił sie Will było powiedziane że wrócił do Chicago z jakiegoś powodu,coś działo się w NY, plus gdzieś w Sudanie chcieli go ,,uciszyć kasą" plus wiem że jego brat ma jakieś problemy z ojcem,zastanawiam się czy będą trzymać Willa- postać ciągle w ciemności czy coś jednak nam objawią o jego rodzinie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones