PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 770
ocen
7,2 10 1 49770
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

mógłby choć raz stworzyć serial bez nachalnej, lewackiej propagandy? Pierwszy odcinek a tu już narzekanie murzyna na białą supremację, rasistów etc. Chciałbym zwykły serial oglądając który mógłbym się dobrze bawić bez lewactwa i prawactwa.

Poza byciem gadzinówką serial nudny, postaci nijakie, nie przekonał mnie w ogóle.

użytkownik usunięty
Progresywna

I nie ma w tym nic złego, że w RPA tak jest. Czarni są tam u siebie. Szkoda, że rdzenni Amerykanie przegrali z białymi, bo teraz rzeczywiście nie powinno być tak, że w USA rządzą biali. To kraj mieszany, rasizm od początku nie powinien był tam istnieć.

NudleKnorr

Czemu narzekanie czarnoskórego na białą supremację jest ''lewackie''?

NudleKnorr

Netflix taki jest, masz dużo innych stacji, w których cała obsada jest biała i heteroseksualna, jeśli przeszkadzają ci postacie o innej orientacji czy kolorze skóry. Dla mnie to ciekawe, że są postacie, które nie są oklepane i stereotypowe. Nie wiem, w jaki sposób to ''propaganda'', w jaki sposób to się wpisuje w definicję propagandy? W jaki sposób pokazywanie homoseksualistów czy transeksualistów sieje propagandę? Tacy ludzie istnieją na świecie i tyle. Nigdzie w serialach Netflixa nie ma powiedziane, że połowa społeczeństwa to LGBT, więc nie sieją żadnej propagandy i nieprawdziwych informacji. Może akurat twórcy Netflixa chcą pokazywać życie niszowych i oryginalnych ludzi, a nie tylko heteroseksualnych białych ludzi, bo to już było w kinie pokazywane tysiące razy.

Jakbym zrobiła serial, w któym wszyscy są niepełnosprawni to bym siała propagandę niepełnosprawności? W jaki sposób orientacja ma cokolwiek propagować, jeśli to jest rzecz z którą ludzie się rodzą i nie mają na nią wpływu? Samo istnienie postaci homoseksualnej na ekranie też nie oznacza, że masz akceptować czy kochać ludzi LGBTw życiu codziennym. Chociaż ja uważam, że dopóki coś nie narusza twojego życia to tolerowanie tej rzeczy jest odpowiednią postawą, nawet jak jej nie lubimy.

Zawsze mnie bawi, że ludzie oburzają się o to, że w serialu występują osoby LGBT, ale magia i wiedźmy to już spoko, mimo że to nie istnieje. LGBT są małym procentem społeczeństwa, ale istnieją naprawdę, a wiedźmy w ogóle nie istnieją. To pokazywanie magii i wiedźm to tez propaganda mająca na celu kultywowywanie satanizmu?


Poza tym w Sabrinie nie ma pokazanego rasizmu. Postać mówi tylko o białej supremacji. Postać może mieć takie poglądy i odczuwać białą supremację, nikt nie pokazywał realnego rasizmu, wiec równie dobrze postać mogła sie mylić. Czarni mają często taką opinię, ze są uciskani, bo to są ich odczucia jako czarnych ludzi, wiec to jest jak najbardziej realne i zgodne z życiem rzeczywistym.

Dla mnie serial jest też kiepski, ale to nie postacie LGBT są problemem.

ocenił(a) serial na 1
NudleKnorr

Serial to tuba propagandowa ideologi LGBT czyli chorych homoseksualistów i biednych feministek, których nikt nie chce do łóżka hahaha. Ogólnie to serial bez logiki i sensu, dla mało rozgarniętych lewaków, którym potrzeba do szczęścia sceny łóżkowej z pederastami w roli głównej. XD

ocenił(a) serial na 1
Wielki_Mistrz_filmweb

Dokladnie. Jak widze, ze jest homo w filmie to wylaczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones