Ten serial już bardzo dawno osiągnął granice absurdu. Śmierć Dereka w ogóle mnie nie zaskoczyła. Dramaturgia GA już dawno przekroczyła zenit. Jest to serial bardziej sci-fi niż dramat. Prawdą jest jednak, że pomimo całej tej dramaturgii, jest to serial medyczny najlepiej ze wszystkich odzwierciedlający procedury...
Nigdy nie powiedzialam nic zlego na ten serial bylam zauroczona i uzalezniona, po 100 razy kazdy
sezon ogladalam, ale teraz odkad odeszla Cristina jest pusto, szaro, to wszystko nie przypomina
chirurgow, jak bym ogladala kompletnie inny serial, wszyscy sie kloca, panuje chaos, chaos, chaos
a nowa kardiochirurg...
Shonda w niedawno udzielonym wywiadzie powiedziała, iż nadchodzący sezon będzie mocno skupiony wokół postaci Meredith. Na taką decyzję twórczą wpłynęła przede wszystkim niestabilna sytuacja bohaterki, która została zapoczątkowana w sezonie poprzedzającym. Oprócz konfliktu z mężem, Mer będzie zmagała się z odejściem...