PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406378}

Chuck

7,7 23 084
oceny
7,7 10 1 23084
5,7 3
oceny krytyków
Chuck
powrót do forum serialu Chuck

Chuck jest idiotą i w dużo bezpieczniejszym środowisku niż to serialowe nie ominęłaby go selekcja naturalna. Scenarzyści zapewne mają nadzieję, że prostota Chucka i jego naiwność wzbudzi ciepłe uczucia, ale wzbudza jedynie fale żenady oraz współczucie dla Walker i Casey'a. No i oczywiście z kim ktoś taki może się przyjaźnić?No oczywiście z drugim debilem ze sklepu

ocenił(a) serial na 8
kaduffy

Polecam wytrzymać.

Szukałem sposobu na wypełnienie pustki po HIMYM, którego bohaterów pokochałem i z którymi ciężko mi się było rozstać (mimo bardzo słabych ostatnich sezonów). Jakoś natknąłem się na Chucka, pierwszy i drugi sezon oglądałem chyba z braku innych zajęć, serial był lekki, niezobowiązujący; przyjemne aczkolwiek naiwne momentami połączenie komedii i akcji ("yup, to jest dokładnie to, co CIA zrobiło by w takiej sytuacji"). Nagle, w okolicach trzeciego sezonu uświadomiłem sobie, że dawno tak bardzo przywiązałem się do postaci w serialu. Nie ma co się oszukiwać, ma lepsze i gorsze momenty. Wytrzymaj chociaż do połowy trzeciego sezonu, jeśli do tej pory się nie przekonasz, z czystym sumieniem odpuść, prawdopodobnie to nie jest serial dla Ciebie. :)

ocenił(a) serial na 9
eatmoreketchup

Jak ze wszystkim - zależy od gustów i upodobań ;) Jak dla mnie, a jestem dopiero w drugim sezonie, serial już jest świetny i wiem, że się z nim do końca nie rozstanę, bo Chuck jak dla mnie jest uroczym niedorajdą, który sam nie wie co robi, ale i tak robi, dla samego robienia (jeżeli to tłumaczenie będzie miało dla Ciebie jakikolwiek sens, to będę się cieszyć :D )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones