SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Cień anioła

Dark Angel
2000 - 2002
43 min.
7,5 12 802
oceny
7,5 10 1 12802
3 743
chce zobaczyć
Serial sci-fi, którego główną bohaterką jest Max Guevara. W dzieciństwie została zmutowana genetycznie i teraz jest nadnaturalnie silną, inteligentną, sprytną, młodą i... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Cień anioła zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Saturn
Serial zdobył nagrodę Saturn, 3 inne nagrody i 13 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial sci-fi, którego główną bohaterką jest Max Guevara. W dzieciństwie została zmutowana genetycznie i teraz jest nadnaturalnie silną, inteligentną, sprytną, młodą i niezwykle piękną kobietą. Wydostaje się z laboratorium, w którym była "hodowana" na doskonałego żołnierza. Jednakże jej wspomnienia są bardzo wybiórcze i niewiele pamiętaSerial sci-fi, którego główną bohaterką jest Max Guevara. W dzieciństwie została zmutowana genetycznie i teraz jest nadnaturalnie silną, inteligentną, sprytną, młodą i niezwykle piękną kobietą. Wydostaje się z laboratorium, w którym była "hodowana" na doskonałego żołnierza. Jednakże jej wspomnienia są bardzo wybiórcze i niewiele pamięta ze swojej przeszłości. Spotyka Logana Cale'a, który w zamian za współpracę w walce z przestępczością, obiecuje pomóc zapełnić białe plamy w jej historii.

studio
20th Century Fox Television / Cameron/Eglee Productions
tytuł oryg.
Dark Angel
inne tytuły
James Cameron's Dark Angel (pełny tytuł) USA
Więcej...
O główną rolę kobiecą starała się Eva Longoria, jednak jej kandydaturę odrzucono.
Serial kręcony był w Vancouver, Britannia Beach, nad jeziorem Buntzen w Anmore, North Vancouver, Coquitlam, New Westminster oraz nad zaporą wodną w Ruskin (Kanada), a także w Seattle (Waszyngton, USA).
Data urodzin Jamesa Camerona widnieje na tablicy rejestracyjnej motoru Max.