PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31904}

Cień anioła

Dark Angel
7,5 12 871
ocen
7,5 10 1 12871
Cień anioła
powrót do forum serialu Cień anioła

Szkoda, że nie powstały kolejne odcinki chociaż mogły. Jak na bazie tego serialu powstanie nowy to raczej już nie będzie to samo.
Przeczytałam opinię zanotowane poniżej dlaczego nie powstały kolejne sezony, co się działo na planie, wtrącanie się aktorów do scenariusza itd...
Powiem tak, gdyby uśmiercono Logana film straciłby na wartości nie wiem jak inne osoby ale ja lubię seriale ze szczęśliwymi wydarzeniami. Fakt lubię Alecka tym bardziej, że jest bardzo przystojny a Zack tak na prawdę nie zginął. W różnych serialach reżyserzy lubią uśmiercać postacie przez co serial staje się nudny.

ocenił(a) serial na 9
modi_filmweb

"W różnych serialach reżyserzy lubią uśmiercać postacie przez co serial staje się nudny."
Nie zgodze sie. Jesli serial staje sie nudny to dlatego, ze nie zabijaja glownych postaci przez co za kazdym razem kiedy ich zycie jest narazone to wiesz, ze i tak przezyja - co przeklada sie na przewidywalnosc, a dopiero to jest nudne. Jesli nie lubisz tracic ulubionych postaci to spoko - wiekszosc nie lubi ale to nie znaczy, ze serial staje sie z tego powodu nudny.
W filmach i serialach z gatunku akcja czy horror musisz czuc, ze bohater moze nie wyjsc calo z opresji, to buduje napiecie. Za to w romanse i komedie nie musza budowac takiego napiecia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones