PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31904}

Cień anioła

Dark Angel
7,5 12 871
ocen
7,5 10 1 12871
Cień anioła
powrót do forum serialu Cień anioła

LINK :http://www.petitiononline.com/save3da/petition-sign.html
LUDZIE ODDAWAĆ GŁOSY.
TAK PRZY OKAZJI WEJDZCIE
NA YOUTUBE WPISZCIE DARK ANGEL SEASON 3 2007 ZROBILI ZAJEBISTY FILMIK Z PROŚBĄ O 3 SEZON

ocenił(a) serial na 10
warijat

Głos oddany! :D
Kumple też oddali!
Mam nadzieję że będzie..

warijat

nie chce nikomu zabierać nadziei, bo nie powiem, sama bym chciała,żeby zrobili trzeci sezon, ale.. no własnie, jest takie duże "ALE": to jest już nierealne. Serial zakończyli ponad pięć lat temu i nawet gdyby stacja zgodziła się na wznowienie produkcji ( w co szczerze wątpię), to aktorzy zajeli sie innymi projektami. Nie sądze, żeby J.Alba chciała wrócić do gry w serialach, skoro gra teraz w holywoodzkich superprodukcjach-głupich, co prawda (patrz:fantastyczna czwórka), ale jednak. Poza tym, ona i ten Michael Jak-mu-tam (serialowy Logan), byli parą i się rozstali, nie wiem, czy chciałaby znowy grać ze swoim eks. A co do tego filmiku na youtube.. to jakiś widziałam i szczerze mówiąc, nie podobał mi się.. to chyba przez te błędy ortograficzne i gramatyczne, lol.

warijat

super serial mogli by zrobić 3 sezon a nie 16 lat czekac

Mlody1994_2

Gniot dobrze, że nie zrobili 3 sezonu

ocenił(a) serial na 9
Mlody1994_2

nie ma nawet najmniejszych szans na kontynuacje, chodzby zebrac pare milionow pod petycja to nadal nie ma szans, moze za pare lat sie doczekamy remaku bo teraz to wszystkiemu remaki robia

warijat

Brak szans kontynuacji z tą samą obsadą. Serial był świetny w swoim czasie. Obecnie jedynie remake wchodzi w grę, ale wyszła by kaszana pewnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones