SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2013-2015 45 min.
5,3 916
ocen
5,3 10 1 916
143
chce zobaczyć
{"id":"702940","linkUrl":"/serial/Cisza+nad+rozlewiskiem-2013-702940","alt":"Cisza nad rozlewiskiem","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/29/40/702940/7749796.2.jpg"}
Historia życia i miłości trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi. W serialu pojawiają się... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"seasons":[5]}
13
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Cisza+nad+rozlewiskiem-2013-702940/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/702940","link":"/serial/Cisza+nad+rozlewiskiem-2013-702940/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/702940","link":"/serial/Cisza+nad+rozlewiskiem-2013-702940/episode/ranking"}}

Historia życia i miłości trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi. W serialu pojawiają się nowi bohaterowie oraz miłosne zawirowania, a nawet uczuciowy trójkąt. Akcja toczy się na tle zniewalająco pięknego pejzażu Mazur w jesiennej aurze.

studio
Agencja Telewizyjna Zoom (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
inne tytuły
Serial kręcono w Ostródzie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Cisza

  SusannahPrada ocenił(a) serial na

  Po 3 odcinku obejrzanym nieco "na siłę", czuję, że scenarzystom brakuje pomysłów. Jakiś 'nowy' jeździ ciągle tym swoim cambrio, Marysia mogłaby tylko mówić 'no nie wiem', Małgosia płacze, bo nie ma drożdży, a reszta jakoś zupełnie nieobecna. Rozlewisko chyba się już wypaliło.

 • Nieba litościwe

  karmelina_17

  Niechże to się wreszcie skończy! Czy o zbyt wiele proszę? Co jeszcze będzie nad rozlewiskiem? Błagam! Błagam, niech to się po prostu skończy!

 • mam nadzieję......

  maciekd_filmweb ocenił(a) serial na

  Mam nadzieję że nasza kochana TVP nie wpadnie na pomysł kontynuacji tego "arcydzieła" Serial jest totalnym dnem, fatalne aktorstwo, jedynym plusem serialu są zdjęcia najpiękniejszych zakątków w polskiej Krajnie 1000 jezior.

  4
  • Ten serial

   aronn

   to jeden wielki niekończący się dół emocjonalny!!

   2
   • Polska "Moda na sukces"

    Galaktyka

    Chociaż za krótka, to wątkami "Cisza nad rozlewiskeim" niemal już dogoniła serial z USA. Np. Konrad i Małgosia, w poprzednim sezonie wracają do siebie, itd. , a teraz konrad podkochuje się w pierwszej lepszej dziewczynie. Albo Marysia, dla Krzysztofa rzuca Kubę, planują dziecko, a tu zjawia się ... więcej

    1
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.