PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 127
ocen
7,5 10 1 22127
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

10/10

ocenił(a) serial na 10

Ten serial to arcydzieło.

Axelio

To już wiadomo skąd to upodobanie do czarnolistowania na mirko.

Axelio

Może nie arcydzieło ale jest okej. nawet postanowiłem spisać swoje wrażenia po pierwszych czterech odcinkach: http://gameplay.pl/news.asp?ID=80790

Axelio

!usuń konto

Axelio

nie jest zły, ale trochę za wcześnie żeby tak ocenić ten serial

Axelio

Czy ja wiem? Oglądając arcydzieło raczej nie ma się ciągle myśli typu "gdzie ja to już widziałam?"...

Axelio

brakuje jeszcze +/- pozdro dla kumatych http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/08/ca343e7f5614d91c275d942e5570b92b_o riginal.gif

ocenił(a) serial na 4
Axelio

jesli zastrzela glowna bohaterke to przyznam ci racje ;)

ocenił(a) serial na 7
zdrapka27

Pierwszy odcinek 8/10. I na pewno zobaczę następny. Nie dziwię się że Diego Klatenhoff przełożył ten serial nad Homeland, jego postać ciekawsza od Mika choć głowy nie urywa.

ocenił(a) serial na 4
WOLVERINE55

wlasciwie postac ktora gra Diego to jedyna ciekawa i pasujaca na agenta,reszta gra straszne ciapy z glowna bohaterka na czele

ocenił(a) serial na 8
zdrapka27

Zauważcie,że reszta zespołu po za szefem i Diego to kobiety.1 raz widzę w serialu taki zespół policyjny.

ocenił(a) serial na 7
wazka16

Pewnie jakieś feministki odpowiadają za ten serial;-).

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Jeśli tak,to powinny popracować nad postacią Lizzy,bo łatwo ulega emocją i nie rozwala jednym ruchem kciuka kryminalistów:)A co myślicie o duecie Lizzy-Donald

ocenił(a) serial na 7
wazka16

Teraz takie nie zrównoważone postacie kobiece są w modzie. Co do Lizzy i Donalda to pewnie w max czwartym sezonie będą parą. Bo Tom pewnie nie przeżyje/okaże się świnią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones