PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 127
ocen
7,5 10 1 22127
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

Coz, po raz kolejny ciekawi aktorzy wystepujacy goscinnie w serialu.. xd Szczerze powiedziawszy tak sobie mi sie ogladalo ten odcinek, ani nie bylbym w stanie wymienic wiekszych plusow czy minusow.. :x
Ale postaram sie cos tam naskrobac:
- fajna scena pomiedzy Redem a mezem agentki Keen - niby sie nie znaja, niby pierwszy raz sie spotkali, a jednak mam wrazenie, ze o ile wiemy, ze Red WIE cos tam o mezu Keen, o tyle 'Tom' rowniez wie, kim jest Red ale sprytnie to ukrywa;
- Keen byla adoptowana, wszystkie sceny z Williamem S. sugeruja tylko, ze to Red jest jej ojcem.. well, narazie tego nie kupuje z prostego powodu: jest to NAZBYT oczywista oczywistosc, za tym musi sie kryc cos wiecej <i nie chodzi mi tylko o to, ze Keen jest corka Red, co to to nie-chodzi mi jedynie o to, ze NIE jest jego corka, ale jest w jakis sposob z nim powiazana, chocby jakies wiezy rodzinne itp.>;
- General Ludd jako movement.. well, ciekawe rozwiazanie, ktore wykorzystano i tak w odcinku do zlapania tylko jednego kolesia tego movementu <gdzie byla scena z jakimis innymi..>-troche rozczarowujace, ACZKOLWIEK jesli mieliby to wykorzystac jeszcze w przyszlosci w jakims odcinku, to byloby calkiem sprytnym rozwiazaniem;
Aha, i Spader jak zwykle jest najwiekszym plusem tego serialu, bez dwoch zdan ^^

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Też mi się wydaje, że się znają, ale póki co skrzętnie to ukrywają.

Mi się zdaje, że gdyby Red był ojcem, wyszłoby to już wtedy podczas tej rozmowy. W końcu i tak ojciec Keen miał umrzeć, więc ta rozmowa zostałaby pomiędzy nimi. Pewne jest, że Red doskonale zna rodzinę naszej drogiej agentki i to pojawi się na pewno później.

Też myślę, że to ciekawe posunięcie i dość rozczarowujące. Spodziewałem się, że jednak zwieje i że pojawi się jeszcze później, a tak nastąpiła Red Ex Machina i wątek zakończony. Szkoda.

I zgodzę się, że Spader to plus serialu. Jak ja uwielbiam, jak Red owinął sobie FBI wokół palca ^^

Ximul

Spader zawsze jest plusem filmu czy serialu,w którym występuję.Mnie się ten odc. bardziej podobał niż poprzedni jeśli chodzi o dialogii i wątek Red-Lizzy-Tom.Natomiast sprawa,którą prowadziło FBI w tym odc. była dla mnie miej porywająca niż w odc.7 i 5

ocenił(a) serial na 8
tajnyagent026

Jeden z lepszych odc.Ale coś czuję po obejrzeniu zwiastuna,że 9 odc. będzie the best.

użytkownik usunięty
matiiii

A mi się podoba fakt ,że wszystko zmierza do tego ,że Red jest ojcem Keen . Ten wątek będzie można rozwijać i rozwijać , dlaczego ją oddał , kim dla niego jest adopcyjny ojciec Lizzy , kim była matka Lizzy , dlaczego dopiero teraz do niej wrócił , czy Lizzy ma rodzeństwo ( ta dziewczyna , której zdjęcie zachował z albumu mordercy dentysty ) .
Ten serial zdecydowanie na plus zyskuje tym ,że nie męczą nas jedną tajemnicą przez cały sezon , tylko dają trochę odpowiedz, ale pojawiają się kolejne niejasności .

Ja myślicie kim jest dziewczyna , którą odnalazła w bazie FBI na końcu odcinka ?

Może mi ktoś przypomnieć , ale na początku serialu było powiedziane ,że ojciec Lizzy jest przestępcą ? No i był wątek z jej blizną od poparzenia .

użytkownik usunięty

*Jak *Red odnalazł

ocenił(a) serial na 8

Mamy 3 dziewczyny:
a.ze zdjęcia-wydaje mi się,że nie podobna do dziewczyny z pkt.c,może to żona/kochanka/siostra Reda
b.wspomnienie w domu przed wysadzeniem-to córka Reda,na bank
c.ta z bazy FBI-podobna nieco do Lizzy,to moim zdaniem ta sama osoba,co w punkcie b.
W Pilocie była mowa,że ojciec-kryminalista zostawił ją i matkę,a blizna jest pamiątką:
1. po jakimś pożarze,gdy Lizzy miała 14 lat (tak powiedziała Redowi)
2. po ojcu-kryminaliście (tak powiedziała dziewczynce,którą miała chronić)
Kolega tajnyagent026 wcześniej pisał w innym wątku,że Red może być dziadkiem Lizzy.

użytkownik usunięty
tajnyagent025

Wydaje mi sie , ze zbyt mala roznica wieku by Red mogl byc jej dziadkiem , Spader ma 53 lata i na tyle wyglada , Lizzy ma najmniej 25 lat (jest po studiach i szkoleniu FBI ) . Zeby jakos rozsadnie to wytlumaczyc Red musialby byc conajmniej 10 lat starszy .

Troche juz przesadzaja z iloscia mlodych dziewczyn w zyciu Reda :P Rzucili zdjecie zamordowanej dziewczyny , ktore Red zachowal (moze dla kogos ? W koncu bardzo zalezalo mu na zlapaniu Stewmaker i zamordowaniu . Sam zreszta powiedzial , ze to on wybiera sprawy , tak jakby uzywal FBI to zabicia konkurencji i wrogow ), teraz jakas dziewczyna ktora sciga czy tam ma FBI , do tego Keen , ktoras z nich to corka albo moze corka zostala zamordowana i to bylo ta tragedia . Nie moge sie doczekac az to wyjasnia wszystko :P

Ja - po prostu - uwazam, ze dziewczyna na zdjeciu w kartotece FBI na kompie to ta sama mala dziewczynka, ktora wspominal przed 'wyburzeniem' domku i ta sama, ktorej zdjecie zakosil Stermakerowi. Inaczej tego nie widze <ale oczywiscie byloby fajniej, jakbym sie mylil xd>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones