PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 127
ocen
7,5 10 1 22127
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

Dwie rzeczy, które nasunęły mi się podczas oglądania:

1) czy tylko ja mam wrażenie, że Anslo odkrył miejsce pobytu Reda dzięki Tomowi? Atak na tę tajną siedzibę FBI ma miejsce akurat po tym, jak był tam przetrzymywany Tom (poza tym, na początku odcinka ta uwaga 'nie spóźnij się do pracy' wydała mi się trochę dziwna i nieprzystająca do sytuacji w tej scenie).

2) może zabrzmi to dziwnie, ale być może Red wcale nie jest ojcem Elizabeth, tylko... Resslera. To by wyjaśniało grupę krwi, te dialogi w klatce (nakręcone tak, jakby rozmowy te były tylko wynikiem tego, że obaj są w zamkniętej przestrzeni - a scenarzyści przewidzieli drugie dno, którego nikt nie wychwyci na pierwszy rzut oka?), rozwiązałoby fajnie kontakty syn-ojciec (Ressler ścigał i nienawidził własnego ojca, czego nie był świadom!) i wykluczyłoby najbardziej koszmarne rozwiązanie, że to Liz jest jego córką (robiąc z FBI debili, którzy nie przeprowadzili badań na pokrewieństwo - a w przypadku połączenia Ressler-Red nie byłyby wykonane, bo kto by o tym pomyślał?), a wymagał kontaktów z nią tylko dlatego, że mógł o to poprosić jej biologiczny ojciec albo była mu potrzebna, by zbliżyć się do Toma.

Co myślicie?

ocenił(a) serial na 8
orvaldi

dziwne przemyślenia ... nigdy bym na to nie wpadła ale interesujące ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones