Czarna lista
powrót do forum 7 sezonu

Ktoś wie czemu na netflix nie ma najnowszego odcinka, wcześniej były co niedziele, i z zapowiedziami następnych, teraz stanęło na 14 odcinku 7 sezonu i cisza, 15 się nie pojawił w niedziele, zapowiedzi kiedy będą tez nie ma.

ocenił(a) serial na 7
sobol3d

Na pewno nie porzuca o tak o serialu,może jakiś problem z licencją. Jakaś przerwa z powodu świąt czy coś.

Tekashikika

otoz to, pewnie przerwa z powodu swiat ( tak jak przy innych serialach)

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Coś czytałam w necie, że opóźnienie też może być z powodu sytuacji na świecie.

ocenił(a) serial na 9
Tekashikika

Słabo czytałeś/aś 7 sezon maja skrecony tylko podzielili go na pół. Czemu nie ma na netfliksie diabli wiedza, bo w tv leci normalnie.

ocenił(a) serial na 9
Wizard1984

Btw macie oplacony abonament ? Teraz wszedlem na strone Netflixa i normalnie sa kolejne odcinki....

ocenił(a) serial na 3
Wizard1984

"Kolejne odcinki" raczej kolejny odcinek :) - bo tylko s07e15 się odbył do dzisiaj, reszta czeka na premierę - oczywiście wg dat z FW.  Pozdro

sobol3d

ja nawet 14 nie mogę obejrzeć bo sie nie wyświetla

ocenił(a) serial na 7
sobol3d

Jest odcinek już jak coś, obejrzeliscie?

Tekashikika

Oglądałem s7e14 :)

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Ja dziś obejrzę :)

Tekashikika

Czemu 15 odcinek nie jest tłumaczone?? Wie ktoś może??

ocenił(a) serial na 7
sylwia_150

W sensie, że w Internecie? Wydaje mi się, że ktokolwiek tłumaczył albo się znudził tematem, albo brak czasu, albo stwierdził, że skoro odcinki na netfliksie się pojawiają to bez sensu się zabierać. :)

Tekashikika

Chodzi o to że na Netfliks 15 odcinek 7 sezonu jest tylko w języku angielskim i rosyjskim!! Czemu nie ma polskiego?

ocenił(a) serial na 7
sylwia_150

Hmm właśnie włączyłam ten odcinek u siebie i u mnie jest normalnie po polsku, powiedz, a mieszkasz w Polsce? Bo po jakimś czasie jak jesteś za granicą to się zmienia oferta netflixa na daną w nowym kraju.

Tekashikika

Tak mieszkam w Polsce

ocenił(a) serial na 7
sylwia_150

Dziwne, napisz do serwisu.

Tekashikika

chyba jak go wrzucili to na początku nie było dodanego polskiego lektora

Tekashikika

Troche się ruszyło w fabule :)

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Obejrzałam właśnie
Spoiler




Na sam koniec Red się dowiedział o tym, że Liz znowu szpieguje, ale pewnie tak w nowym odcinku się nie dowiemy niczego szczególnego. Tak w tym serialu jest niestety. Ale w sumie nie winie Elizabeth za próby dowiedzenia się prawdy,Tom zginął za to. Ach, telenowela normalnie;). A jak Twoje wrażenia?

Tekashikika

Gdzie to było w odc 15? Tego jeszcze nie widziałem :) ? Na koncu odc 14 rozmiawiała Liz z Haroldem, który mial pretensje do Liz, ze mu nie powiedziała, że ta nowa na Alasce nawywijała i sprawę lokalsi zatuszowali . Na to Liz, ze dla rodziny zrobi sie wiele.

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

I niestety przypadkowo zaspoilerowalam Ci najnowszy odcinek jaki pojawił się na netfliksie, założyłam, ze jestes na bieżąco. Wybacz mi. Choć może to nie duży spoiler, bo to było do przewidzenia, ze prędzej czy później Red się o tym dowie, także mam nadzieje, ze nie będziesz się na mnie gniewal. ;)

Tekashikika

Nie gniewam się :), juz ogladalem wiec jestem na bieżąco :).. Poza koncowa scena w ktorej Red dowiedzial to odcinek praktycznie o niczym , przegadany a wręcz absurdalny. Handlarz broni ma pretensje do drugiego handlarza ze ten handluje bronią od której giną ludzie. :D

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

No dokładnie. Hipokryzja straszna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones