Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 6 Czarne lustro Sezon 6, Odcinek 4
Odcinek Czarne lustro (2011)

Mazey Day

41m
4,3 3 568
ocen
4,3 10 1 3568
Czarne lustro
powrót do forum s6e4

Mazey Day jako osobna historia wypada bardzo dobrze, ale temat wilkołaków nie pasuje do Black Mirror. Ja mimo wszystko jestem na tak, bo twist z wilkołakiem naprawdę mnie zaskoczył. Kiedy zobaczyłem te kozy to miałem takie WTF?! i zastanawiałem się, czy wszyscy na końcu zginą... Bardzo fajnie, że bohaterowie w tym odcinku postępują w typowy dla Black Mirror sposób, tzn. postawieni w trudnej sytuacji podejmują najgorsze z możliwych decyzji, podyktowane egoistycznymi motywami:) ostatnio dużo odcinków łamało tę zasadę i dawało bardziej pozytywny przekaz...

ocenił(a) serial na 8
lipa_na_filmwebie

Oczywiście że twist z wilkołakiem zaskakuje, gdy pojawia się w serialu sci-fi o wpływie technologii...

Rysio9742

Drugi raz już takie coś nie przejdzie, ale raz im się niespodzianka udała.

ocenił(a) serial na 7
lipa_na_filmwebie

Ta młoda kobieta pod wpływem silnego stresu związanego z zabiciem człowieka i nadużywaniem alkoholu, została umieszczona jak zwierzę w norze na które polują paparazzo, zaszczuty chory człowiek potrafi zamienić się w bestię i zabić swoich oprawców, stąd ta przemiana w wilkołaka, w każdym z nas coś pęknie jak zostaniemy za bardzo przyciśnięci do muru. Na samym początku odcinka nawet paparazzo są przedstawieni jako myśliwi bez sumienia, jak łowcy nagród, a celebryci to zwierzyna.

Nadzorca_harema

W sumie to nie pomyślałem o takiej interpretacji, ale też pasuje.

ocenił(a) serial na 8
Nadzorca_harema

Widać jak oglądałeś odcinek , jest pokazane że nie potrąciła człowieka tylko właśnie wilkołaka.

ocenił(a) serial na 10
lipa_na_filmwebie

Bez sensu taki twist w serialu black mirror. Ten odcinek jest bez sensu jako część tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones