PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640699}

8,3 10 1 172818
7,5 30
ocen krytyków
Czarne lustro
Co do jednego w przypadku nowego sezonu "Black Mirror" nie ma wątpliwości – Charliemu Brookerowi udało... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Black Mirror" to niewątpliwie jedna z największych serialowych perełek ostatnich lat i naprawdę ciężko się z tym nie zgodzić. Serial opowiada o negatywnym wpływie technologii na życie ludzi, oraz, co jest bardziej zauważalne zwłaszcza w sezonie trzecim, o tym jak ludzie źle wykorzystują coraz to nowsze wynalazki. Każdy odcinek opowiada inną, rozgrywającą się w przyszłości, historię. Wydawać by się mogło, że temat ten jest niezwykle nudny i stworzenie czegoś co nie będzie wywoływać u nas senności graniczy z cudem, nic bardziej mylnego. Serial autorstwa Charlie Brookera poradził sobie z tym zadaniem doskonale. więcej
Na najnowszy sezon czekałem półtora roku. Po takim czasie dostałem tylko trzy odcinki, z których dwa są zdecydowanie poniżej poziomu, do którego przyzwyczaił mnie serial. Jak na tak długi okres oczekiwania i tak małą liczbę odcinków można było oczekiwać czegoś na lepszym poziomie. więcej