PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011822}

Czarny ptak

Black Bird
7,8 14 325
ocen
7,8 10 1 14325
8,2 6
ocen krytyków
Czarny ptak
powrót do forum serialu Czarny ptak

Googlowałem i nie mogłem za bardzo znaleźć coś w necie na temat tego, że James zapamiętał mapę, narysował ją na ścianie i na stole ok ok to wiemy. Gdy nagle jest przeskok gdzie dowiadujemy się, że mimo że zapamiętał tyle szczegółow (tak a propos ciekawe na ile to jest prawdziwe w stosunku do realnej historii bo ja na pewno bym tyle nie zapamiętał, ale z drugiej strony najlepiej zapamiętujemy gdy porusza nas coś emocjonalnie) to nie znaleziono żadnego ciała.

Teoretycznie ma to sens bo to była chyba mapa stanu, no to jak by zaznaczyć że na lewo od Radomia jest zakopane ciało to nadal ciężko znaleźć ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy o to dokładnie chodzi czy co tam się stało.

ocenił(a) serial na 8
gjT1337

To nawet nie była mapa jednego stanu, co kilku stanów (bodaj Illinios było w centrum). Linie oznaczały granice międzystanowe. Więc tak, kropka na mapie o tej skali niewiele daje. Nie dość, że Jimmy narysował je mniej lub bardziej orientacyjnie, to nawet posiadając papierową mapę Larry'ego, wciąż zbyt pomocna by nie była. Taka mapa pokrywa teren większy niż powierzchnia Polski, więc nawet nie ma co rozpoczynać poszukiwań :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones