PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791150}

Czarny punkt

Zone Blanche
6,8 7 077
ocen
6,8 10 1 7077
Czarny punkt
powrót do forum serialu Czarny punkt

zone blanche 7/10

ocenił(a) serial na 7

calkiem niezly serial, mroczny, troche naiwny, dobry dla zabicia czasu. Jesli ktos lubi mroczne seriale, polecam niemiecki 'Dark'. Zdecydowanie lepszy i lepiej zrealizowany

ocenił(a) serial na 7
dabram17

Przecież Dark to mroczny s-f a Zone Blanche to kryminał. Serial całkiem przyjemny, znakomite zdjęcia i plenery. Klasyczna opowieść o małej mieścinie, w której roi się od tajemnic. Ten przepis zawsze się sprawdza, od czasu kiedy Frost z Lynchem wymyślili Twin Peaks.

a_nubis

Potweirdzam! serial przyjemny, a plener idealny :)

a_nubis

Dokładnie Dark to s-f... zupełnie inny od Zone Blanche.
Zone Blanche, to kryminał z taką domieszką s-f w postaci tego bożka lasu. Ale jeśli chodzi o zagadki kryminalne, to w każdym odcinku pierwszego sezonu świetnie wymyślone. Mnie bardzo wciągnął. O 2 sezonie się nie wypowiem, bo skończyłam dopiero 2 odcinek 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
a_nubis

Dokładnie, od kiedy zobaczyłam kreację prokuratora miałam przed oczami Twin Peaks już do końca serialu. Szkoda, że tak mało odcinków w serii. Ale może będzie trzeci sezon?

dabram17

Nie ma co porównywać dark do tej szmiry

ocenił(a) serial na 7
PrinceRoen

E tam od razu szmiry. To inny gatunek, całoś sprawnie poprowadzona i zagrana. Nasi rodzimi filmowcy mogliby się sporo od Belgów nauczyć.

ocenił(a) serial na 7
PrinceRoen

Dla mnie „Dark“ duzo slabszy akurat bo megawydumany, a efekt jakos niewspolmierny do stopnia spiny

dabram17

Dark to bardzo trudny film. Cały czas trzeba być skupionym by zrozumieć. Jak usłyszałam, że jej córka jest jednocześnie jej matką to zwątpiłam. Obejrzałam całość. Czekam na to jak sobie producenci poradzą z zakończeniem i wyjaśnieniem bardzo wielu wątków.

ocenił(a) serial na 7
spoil

Dark wcale nie jest trudny, tylko właśnie wymaga skupienia, zwłaszcza w pierwszym sezonie, żeby zorientować się, kto jest kim. Poza tym, mimo pewnej dawki absurdów, jest jednak znakomity i zdecydowanie warto go obejrzeć.

spoil

Dzięki za spoiler. Odechciało mi się oglądać......

ocenił(a) serial na 9
dabram17

A ja oglądając Dark nie wytrzymałam nawet odcinka. Nie wciągnął mnie. Nudził mnie, postacie nie były sympatyczne (nie obchodziły mnie ich losy). Co człowiek to opinia.

ocenił(a) serial na 7
SomewhereOutThere

A może po prostu nie dałaś Dark szansy ;) Pierwsze odcinki są trudne, bo ciężko się połapać w tych wszystkich postaciach.

ocenił(a) serial na 9
Sol89

Nie widzę potrzeby zmuszania się - dla mnie istotne jest albo ciekawa historia, albo postacie, których losy chcę śledzić. Nie chodziło o zagmatwanie. Dla mnie ten serial nie spełniał żadnej z tych rzeczy i był nieprzyjemny - w kontakcie z Zone Blanche, które ma piękną realizację (przyjemną dla oka). Ale dzięki za próbę zachęty :)

dabram17

Dla mnie pierwsze dwa sezony Dark są ciekawe, trzeci sezon to już przegięcie i zagmatwanie wszystkiego, obejrzałam do końca, ale zmęczył mnie ten serial.

ocenił(a) serial na 7
km8022

Zbieram się żeby obejrzeć trzeci sezon, bałam się właśnie, że go zepsują :/ A to ostatni sezon czy ewidentnie będzie ciąg dalszy?

Sol89

Ostatni

ocenił(a) serial na 7
km8022

Dzięki :)

dabram17

Tylko niestety Dark jest tak pogmatwany, że ciężko połapać się w fabule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones