PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506885}

Czerwony orzeł

Águila roja
8,0 2 464
oceny
8,0 10 1 2464
Czerwony orzeł
powrót do forum serialu Czerwony orzeł

Ślub Gonzala i Margarity

ocenił(a) serial na 10

Witam ! Czy przypadkiem ktoś z was nie wie czy w 5 serii czerwonego orła będzie ślub Gonzala i Margarity ?

ocenił(a) serial na 10
AgaNas

62 odcinek nie jest ostatni chyba będzie też 63
A tak wogóle to wiecie co się stało z Lukrecją, bo jakoś jej nie widziałam :D

Ella_15

Mówiąc ostatni, miałam na myśli ten który ostatnio wyszedł. Lucrecia wyjechała aby w tajemnicy urodzić dziecko.

AgaNas

dziecko? :O czyje?

AgaNas

To kiedy, ona zdążyła zajść w ciążę? :o

Ivelise

Nie pamiętam czyje dziecko, ale na pewno nie Hermana. Kto jak kto ale Lukrecja nie ma problemów z alkową, czy jak oni to nazywają.

AgaNas

Dziecko jest króla :) a wyjechało z obawy że Królowa zabije także i nią. Bo ona kazała zabić najlepszą przyjaciółkę Lukrecji która też była w ciąży z królem a jak się okazało że przed śmiercią urodziła to królowa kazała wybić wszystkie noworodki w miasteczku :/ I Lukrecja gdy się szczaiła o co chodzi spakowała manatki i wyjechała w długą podróż po europie.

AgaNas

:D Nie bijcie ale w 63 Gonzalo wyląduje w łóżku z inną i to nie będzie Margariata :D

ocenił(a) serial na 10
kinga_szynder

A Gonzalo tego chciał ??? Czy to było jakieś niekontrolowane tak po prostu wyszło czy on coś czuje do tej kobiety ?

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

I czy Margarita się o tym dowie ? Nieźle się serial rozkręcił :D

kinga_szynder

To jakaś szlachcianka Eva, coś, gdzieś czytałam, ale nie wiem czy dobrze mówię :)

Ivelise

nie wiem jutro dopiero ten odcinek, ale z zapowiedzi wychodzi na to że raczej nie miał nic przeciwko :) i nawet mu się podobało

ocenił(a) serial na 10
kinga_szynder

Mnie się to trochę wydaje podejrzane z tą Evą, no bo tu z Margaritą niby a ty taka scena ..
Coś tu nie gra nie wiem może się mylę ale tak to wygląda :((

Ella_15

Wydaje mi się, że Gonzalo chciał odreagować to, że nic nie wyszło z jego oświadczyn :c

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Ta Eva wydaje mi się trochę podejrzana no bo jak rozmawiała z Gonzalem to jakiś koleś strzelił mu w szyję !!!!! Co to ma być ;)?! Ale też mogłam źle to zinterpretować no ale tak to wyglądało

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

Może ktoś mógłby wyjaśnić tę scenę ? Ktoś kto już widział ten odcinek :))

ocenił(a) serial na 9
Ella_15

Gonzalo chciał zabrać Eve ze sobą , bo go oszukała, nie powiedziała o tym że ukrywa w domu jakaś dziewczynę która miała wyjśćza króla Anglii jak się nie mylę (mogłam coś przekręcić) a ten koleś strzelił w Gonzalo żeby uniemożliwić zabranie jej do króla

NaomiClark_

Gdzie Gonzalo chciał ją zabrać? :D I w ogóle gdzie on tą Eve poznał?

ocenił(a) serial na 9
Ivelise

Chyba wydać ją królowi. A poznał ją w ten sposób , że miał wypadek i stracił przytomność podczas jednej z wypraw z Saturem, Satur go zabrał do pobliskiego domu w poszukiwaniu pomocy. :) no i Eva okłamała go , że mieszka tam razem z tym jej sługą. :) no i w nocy miał koszmary Eva poszła do jego sypialni i stało się :D

ocenił(a) serial na 9
NaomiClark_

Gonzalo powiedział Evie "pójdziesz ze mną" i wtedy dostał strzał w szyję.

NaomiClark_

A to małpa :D

ocenił(a) serial na 9
Ivelise

Dokładnie. W ogóle teraz do najnowszych odcinków na kinomaniaku ma nie być napisów. Bo napisy podobno zostały skradzione od innego użytkownika i ta dziewczyna powiedziała, że zaprzestanie tłumaczenia serialu.

NaomiClark_

To nie dobrze ;/ Ale na tvn7 niedługo rusza chyba 5 seria. Na razie trwa 3, potem 4, a potem mają zacząć podobno nadawać właśnie 5 :)

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

No właśnie, przecież wszyscy czekamy na 5 serię !!! :)

ocenił(a) serial na 9
Ella_15

no i dobrze, bo zawsze wygodniej ogląda się w TV :)

ocenił(a) serial na 10
NaomiClark_

W ogóle wiedzieliście o tym że w 5 serii okaże się że Gonzalo ma córkę !!!!!
Po prostu nie mogłam w to uwierzyć ;D no ale myslałam że już nic w tym serialu nie zaskoczy :)

Ella_15

Co? :O bez sensu

Ella_15

powoli robi się z tego moda na sukces -.-
co to za córka?

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Gdzieś o tym czałam że ktoś będzie próbował zabić Gonzala i chyba to jego córka ale nie wiem mogę się mylić :)

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

czytałam*

Ella_15

Jak tak to, to będzie głupota totalna ;/ Jeszcze trochę i przestanę to oglądać -.-

ocenił(a) serial na 9
Ivelise

Ciekawe z jakiej matki ta córka.

NaomiClark_

Też mnie to zastanawia ;/ Moim zdaniem już przesadzają z niektórymi wątkami.

ocenił(a) serial na 9
Ivelise

najpierw to by wyjaśnili to co niedokończone, a nie wymyślali jakieś córki.:)

NaomiClark_

teraz to mnie zastanawia ile oni wszyscy w tym serialu maja lat, skoro nagle wychodzi jakaś zaginiona córka, która chce go zabić - stawiam więc, że jest już dorosła :| Mam nadzieje, że to jednak nie jego córka.

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Ciekawa jestem czy wyjaśnili w tej 5 serii wszystkie watki które nie były wyjaśnione w 4? A tak w ogóle wie ktoś czemu ten cały Patrick w 5 serii porwał Margaritę ?
Jeżeli chodzi o córkę Gonzala to mogę się mylić no ale zobaczymy naprawdę w serii mam nadzieję że w grudniu :D

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

Może jego córka( jeżeli takowa jest :P ) nie musi być dorosła może być trochę starsza od Alonsa

Ella_15

córka nie jego, a kogos innego. Tylko myślała że to on jest jej tatą.

NaomiClark_

dziwisz się? Bo ja nie. Zresztą ja do pokrzywdzonych nie należę raz że staram się oglądać po hiszpańsku ostatnio padł mi komp więc niestety nie mogłam :/ . Dwa Marzena wrzuca streszczenia. Trzy jak będę chciała to mogę ściągnąć od Dal :) tylko muszę o hasło poprosić, wczoraj skończyła tłumaczyć 14.

ocenił(a) serial na 10
kinga_szynder

I tylko dlatego chciała go zabić czy to ktoś inny chciał zabić Gonzala ?

Ella_15

tylko dlatego bo myślała że to jej tata, który chyba uwiódł i zostawił jej matkę.

ocenił(a) serial na 10
kinga_szynder

Jak ktoś umie i ma skąd to niech doda na kinomaniaka kolejny odciek pełno ludzi na niego czeka...ja też już nie mogę się doczekać odcinków....

ocenił(a) serial na 10
princes125

Hje, wie ktoś dlaczego ten cały Patrick porwał Margaritę ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones