PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506885}

Czerwony orzeł

Águila roja
8,0 2 464
oceny
8,0 10 1 2464
Czerwony orzeł
powrót do forum serialu Czerwony orzeł

Ślub Gonzala i Margarity

ocenił(a) serial na 10

Witam ! Czy przypadkiem ktoś z was nie wie czy w 5 serii czerwonego orła będzie ślub Gonzala i Margarity ?

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

Jak widziałam zwiastun 5 sezonu to można zauważyć, że będzie się miał chyba odbyć, ale chyba ktoś im przerwie ceremonie zaślubin.

monalisa11

A CO Z PIERWSZĄ CRISTIĄ
ŻONĄ . TO WDOWIEC ZE SWOJĄ SZWAGIERKĄ ?

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

No a już myślałam że w końcu będą razem :)

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

Nie wiadomo, może sprawa się wyjaśni pozostaje nam tylko czekać na emisje w TVN7. Optymistycznie obstawiam, że to bd wiosną 2014

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

No właśnie zobaczymy :) W każdym razie dzięki na odpowiedź

Ella_15

Jeśli już miałby się odbyć to po 7. odcinku (hiszpańskiej wersji). Też chciałabym, aby wzięli ślub, ale nie wiem czy to nie jest podpucha scenarzystów :/

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

Tak bardzo kibicowałam Gozalo i Margaricie a ty nagle niespodzianka ona wybrała Juana (ale potem wyszło że on zadał się z jakaś dawną znajoma ) ale już nie pamiętam za dobrze. W każdym razie żal mi Gonzala bo on kocha Margaritę a ona jakby nie była zdecydowana :(

Ella_15

Czyli wybierze tego łysego, siwego Juana? :((( Ja jestem dopiero przy pierwszej serii, bo oglądam na tvn7 i niezbyt wiem :)

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

No chyba nie (oby nie ;) ), w późniejszych seriach Juan zdradzi Margaritę z jakąś Eugenią (nie wiem czy tak się pisze ) bo zobaczy jakiś list na stole że to niby margarita pisze do Gonzala że go kocha, w każdym razie to jest zagmatwane :D

Ella_15

To mam nadzieję, że Juana kopnie jednak za przeproszeniem w d**e :D i będzie z Gonzalem bo tak powinno być :D

Ivelise

[UWAGA SPOILER]:

Ja też mam taką nadzieję, jednak przeglądajac zwiastuny po hiszpańsku na YT zauważyłam, że ciągnie ją do tego Juana. Boli ją, gdy widzi u niego obrączkę, a gdy Czerwony Orzeł uratował Juana i ten miał już uciekać, nagle pojawiła się ona i było coś w stylu: "Te quiero con tigo ", a Juan do niej: "Yo te quiero". Plus, kiedy Gonzalo chciał się oświadczyć (chyba, nie znam hiszpańskiego), to ona coś posmęciła i nie wyszło. Boję się, czy ten cały ślub i ich sceny, gdy ona jest w białej sukience, nie tyczą się tego całego Juana, a wszystko jest podpuchą, że to z Gonzalem. No ale mam nadzieję, że nie. Że po tym 10 odcinku, bo do 10 chyba nic takiego nie będzie miało miejsca z tego co patrzyłam na hiszpańskie odcinki, coś się zmieni i Margaritka się w końcu zdecyduje (na Gonzala :D). Pożyjemy, zobaczymy:)

pati_p

Ej, no co ona widzi w tym Juanie? :((( Gonzalowi nawet do pięt ten łysol nie dorasta :D

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Macie racje :D z tym całym Juanem po za tym w 1 serii czerwonego orła to markiza kazała Juanowi uwiesć Margaritę !!!
I co on ot tak się później w niej zakochał ?? Czegoś tu nie łapie :( No ale mam nadzieję że Margarita będzie z Gonzalem.
Jak też widziałam ten filmik że Gonzalo chciał się oświadczyć Margaricie ale coś nie wyszło :(( No cóż zobaczymy :)

Ella_15

Ja i tak stawiam od początku, że Margarita i Gonzalo będą razem prędzej czy później :D No i z tą Markizą masz rację, zupełnie o tym zapomniałam i też czego teraz nie łapie. Ale czemu ona kazała mu ją uwieźć, to już się pogubiłam :D
Markiza też jest dobra, tu tylu kochanków, tu wyznaje miłość Gonzalo :)

Ivelise

też tego*

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

Chyba wiem czemu Markiza kazała Juanowi uwiesć Margaritę. Bo wiedziała że jeśli On ją uwiedzie to Margarita też się w nim zakocha i w ten sposób Margarita zapomni o Gonzalo :(

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

Myślę, że Margarita wybrała Juana po to tylko żeby zapomnieć o Gonzalo :((, ale z drugiej strony po co się oszukiwać ?? Skoro się kochają to co stoi na przeszkodzie do ich szczęścia ?? No ja tego nie łapie :((

Ella_15

Markiza od początku robi wszystko, żeby rozdzielić Margaritę z Gonzalo, a sama co chwilę jest z kim innym - kobieta zagadka :D Z resztą nawet jakby jej się to udało to i tak nie sprawi, że Gonzalo poleci do niej.
Co do tego Juana to myślę, że masz rację :) Pewnie Margarita myśli, że Gonzalo ma ją gdzieś i dlatego jest z tym Juanem, bo wątpię, żeby była w nim szczerze zakochana, mi to wygląda na związek z rozsądku :)

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Związek z rozsądku :) masz rację ale chyba ten pomysł nie wypalił. Gdzieś tak chyba w 3 serii (są to odcinki gdzie miał być koniec świata) to Juan poszedł do domu Gonzala że odwiedzić Margaritę a na stole znalazł list gdzie to niby gonzalo pisze że kocha Margaritę ( a ten list napisał Alosno z przyjaciołmi) no nie ważne w każdym razie kiedy Juan czytał list doszedł do wniosku że Margarita kocha Gonzala . Juan zrezygnował i oodwiedził swoją dobrą znajomą Eugenię. No imożna się domyślać co byłó dalej. Nie da się ospisać wszystkiego bo to jest tak zagmatwane i naprawdę myślę żę jak ktoś nie ogląda od początku to się raczej nie połapie w tych wątkach :D :D

Ella_15

Ja oglądam od 1 odcinka, a teraz zaczęłam oglądać w internecie i akurat jestem przy tym odcinku gdzie pojawia się ta cała Eugenia. A Gonzalo też mnie ostatnio irytuje, tym odtrącaniem od siebie Margarity ( np., wtedy gdy przebrał się za Orła i powiedział jej, że ma o nim zapomnieć) choć jasne jest, że ją kocha i sam siebie oszukuje :((

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Może myśli, że oni nie mogą być razem że Margarita powinna być z Juanem, może dlatego to zrobił ale no fakt w takich sprawach Gonzalo rzeczywiście irytuje :(( Może w tej 5 serii wszystko się w końcu wyjaśni :))) bo tyle pozostało niedopowiedzianych wątków :D

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

A jeżeli Margarita naprawdę zakochała się w Juanie i rzeczywiście już nic nie czuje do Gonzala a jemu z kolei się odwidziało i jednak stwierdził że kocha Margaritę :)
No ale w sumie co będzie to będzie:). Cieszę się że nakręcili taki serial bo to najlepezy serial jaki widziałam według mnie :D

Ella_15

Ja i tak jestem na 100% pewna, że w końcu się spikną, to było planowane od początku serialu. Wszystko wyjaśni się w kolejnych odcinkach, mam nadzieję :D Teraz zaczynają kręcić 6 serię, więc najlepsze przed nami :3 I zgadzam się z Tobą, to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałam ^^

ps. mogę Cię zaprosić do znajomych? Miło będzie mieć osobę, która też uwielbia ten serial :D

ocenił(a) serial na 9
Ella_15

Gonzalo chciał się oświadczyć Margericie bo źle zrozumiał jej intencje> Ona chciała jeszcze raz spróbować z Juanem, ale najpierw postanowiłą powiedziec o tym Gonzalowi. Tak mieszala że Gonzalo myslal ze mowi o ich uczuciu, pozniej ktos im przerwal i nie dokonczyla, poszla do Juana, ale sie spoznila bo on sie juz ozenil. Gonzalo chcial sie jej oswiadczyc a ona wtedy powiedziala mu ze chciala do Juana wrocic i Gonzo ani nie wyznal jej milosci ani nie oswiadczyl sie wkoncu i zdecydowal ze ostatni raz sprobowal(miejmy nadzieje ze nie). Alonso i jeszcze kilka osob wiedzialo o oswiadczynach to pewnie ktos sie wygada Margericie znajac ten serial :)

lolita5

O, dzięki wielkie za wyjaśnienie :D Zdaje mi się, że będzie tak jak mówisz i ktoś pewnie powie Margaricie ;)

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Ivelise jeżeli to było do mnie :D to oczywiście że możesz zaprosić mnie do znajomych :) Ale nie moge uwierzyć że Margarita nie kocha Gonzala tylko Juana :((
lolita5 czy to pewne że będą kręcić 6 serię ??? :D

Ella_15

Tak, tak do ciebie :D
Nie ona na pewno go kocha, tylko nie wie, że on ją także, ale coś czuję, że niedługo dojdzie do wyznania :D
A o 6 serii przeczytalam na hiszpańskiej wikipedii :)

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Widziałam zwiastun 5 serii i po prostu mnie rozwaliło :D SUUUUper
Ta seria jest chyba o wiele lepsza niż pozostałe oczywiście te także są niezwykłe ale 5 seria jest taka że dużo się dzieje

Ella_15

Ja też widziałam. Ciekawie się zapowiada :D Już nie mogę doczekać się premiery na tvn :3

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Nie wiem jak ty ale ten serial ujął mnie bardzo. Ci wszyscy bohaterowie są świetnie dobrani do swoich ról. Poza tym poznajemy historię tamtych czasów, możemy się dowiedzieć jak było .
W tamtych czasach nie było sprawiedliwości, chociażby to prawo szlachcia nie moża było uderzyć a jak szlachcic kogoś np. zabił np. człówieka z plebsu to nic mu za to nie zrobiono. Podoba mi się Gonzalo pod tym względem, że sam wymierza sprawiedliwośc bo jej po prostu nie ma na swiecie

Ella_15

Ella15 część odcinków 6 sezonu już jest nakręcona. Co do piątej serii ludzie tam gdzie jestem już ją oglądają ale po hiszpańsku którego wcale nie znają :) tłumaczą na chłopski rozum a jak już Dal dorwie napisy po angielsku to w ciągu 2 dni mamy Orła po polsku :) Jak na moje 5 seria wprost powala akcja goni akcje. :)

kinga_szynder

To nie wiedziałam że 6 sezon już nakręcony :) Ja oglądam 5 sezon z ang napisami, choc jakby były polskie chętnie skorzystam:) ale jak na razie nie ma do 8 odc nawet ang są tylko hiszpańskie, chyba że są gdzieś a ja nie wiem? Jak coś wiesz o ang napisach to może na priv? :)

Sierrrra

wybacz próbowałam ci odpowiedzieć ale mój post nie chce przejść bo naruszam regulamin niby choć nie dodałam linków

kinga_szynder

Mam muszę używać skrótów :D jak już przed chwilą napisałam ja oglądam z polskimi napisami, ale muszę ściągnąć z chom..... Co do szóstki to podobno jest cześć nakręcona a na grupie krążyła fotka z aktorem grającym Alonso który trzymał w ręku skrypt do 76? odcinka już nie pamiętam dokładnie na pewno coś po 70 było. Więcej mogłaby powiedzieć jedna z adm u mnie, ale jak jej zaproponowałam by założyła tu konto to powiedziała że była, ale taki jeden ją oczerniał więc pousuwała konto i wszystkie wpisy. Nie wiem jak korzystać z privy próbowałam napisać wiadomość do ciebie nie mogłam więc.

ocenił(a) serial na 9
Sierrrra

3 odc z 5 sezonu sa na yt z napisami polskimi. W ogole 7 odc mialo angielskie napisy i ktos przetlumaczyl na polski i wstawione do sciagniecia

ocenił(a) serial na 9
lolita5

Na tym gryzoniu znanym :P Cenzura jest nie moge wstawic jaki portal ale pewnie wiecie

Ella_15

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą w całości :) Do tego aktorzy są dobrani wręcz idealnie. Myślę, że gdyby nie oni, to serial nie miałby aż takiego uroku. Np. dajmy na to, że postać, że Gonzala grałby np. aktor grający Juana - to by w ogóle u mnie nie przeszło, tak, że z obsadą trafili świetnie :D

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Juan się nie nadaje na Orła :D Nie obrażając aktora, ale moim zdaniem on by połowy tego co David wyprawia nie zrobił :)

ocenił(a) serial na 9
Ella_15

Właśnie gdzieś przeczytałam że ma byc i podobno 7 seria. Podobno David(Gonzalo) mówił o tym w jakimś wywiadzie

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

[UWAGA SPOILER]:

z tego co czytałam na oficjalnej stronie to robią nas w jajo z tym ślubem :) to wcale nie był ślub ani Margarity z Juanem ani z Gonzalem. a skoro powstaje 6 seria (o której słyszała ale pewna co do tego nie byłam) to zapewne długo poczekamy na ich zaręczyny a jeszcze dłużej na ślub :)

Pozdrawiam wszystkich fanów :)

fredka_g

Eh, a ja już myślałam :( Więc kogo był to ślub?

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Jakiś tam starych znajomych Gonzala, Margarity, Cipriego i Cataliny. Faktycznie ceremonia zostanie przerwana przez byłego panny młodej czy jakoś tak. Za Juana, Margarita nie bardzo może wyjść bo jego ścigać będzie Hernan :)

fredka_g

I bardzo dobrze, że za niego nie wyjdzie :D W dodatku ożenił się z Eugenią. A Hernan czemu go ściga?

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Bo został oskarżony o to, że poderżnął gardło żonie, ale jak zwykle Orzeł wkroczył do akcji i go uratował i ten teraz będzie musiał uciekać cały czas. Ale prawdopodobnie ktoś go wrobił w to bo on się upił u markiza (pojawia się nowy markiz de Santillana), i po całym tym morderstwie to Catalina i Marta sprzątały w ich sypialni (obmywały ciało itd). Marta zauważyła, że okno się nie chce otworzyć a Catalina, że pod oknem są ślady błota. Catalina powiedziała o tym komisarzowi, ale on olał sprawę.

fredka_g

Czyli, że Eugenia zginie?

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

tak. zamordują ją w łóżku.

fredka_g

Nie to nie Eugenia(ona wyjechała) :) zginęła żona(jakaś inna) Juana ale to nie on ją zabił tylko jakiś facet szukający zemsty za śmierć syna. teraz Juan musiał uciekać bo nie jest w stanie udowodnić że jest niewinny.

ocenił(a) serial na 10
kinga_szynder

a rzeczywiście, masz racje. pomyliły mi się te wszystkie laski Juana :D nie oglądałam jeszcze 8 i 9 odcinka bo nie mam napisów. widziałam tylko skróty to rzeczywiście on tam uciekał.

ocenił(a) serial na 10
fredka_g

Oni to specjalnie robią ! Wszyscy myslimy że Gonzalo weźmie ślub z Margaritą a tu nic ! Mozliwe że oni wcale się nie pobiorą

ocenił(a) serial na 10
Ella_15

ja myślę, że oni sie zejdą, coś się stanie, rozejdą się a w finale będzie ten ślub ich. ewentualnie będą tak powoli do siebie się zbliżać.
poza tym w jakimś skrócie widziałam że Gonzalo wylądował w łóżku z inną ale to też moze być tylko podpucha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones