Czerwony orzeł
powrót do forum 4 sezonu

Taaaaaaak!!!! Oto dowód: http://www.telemagazyn.pl/program-
tv/1000000263964,czerwony_orzel,id,t.html

ocenił(a) serial na 10
doman221

No to teraz uzbrajamy sie w cierpliwość i czekamy (oglądając w między czasie 3 sezon na TVN7) :D

użytkownik usunięty
doman221

No to teraz JEST NIEZBITY DOWÓD........na to że 4 sezon będzie !!!
CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ :)

ocenił(a) serial na 10

a wie ktoś ile jest sezonów "czerwonego orła" ?

ocenił(a) serial na 10
NieChceWiecej

narazie są 4 sezony. Aczkolwiek z tego co ostatnio usłyszałem to podobno bedzie i 5 sezon.

ocenił(a) serial na 10
lexus123

dziękuję za wiadomość :) nie mogę się doczekać nowych odcinków. :))

użytkownik usunięty
lexus123

Dokładnie, ma być jakaś kontynuacja produkcji.....super, i czekamy z niecierpliwością :)
OFICJALNIE SĄ 4 SEZONY, premiera ma być za niedługo w POLSCE :) 4 SEZONU :):)

ocenił(a) serial na 10
doman221

Na tej stronie wyświetla się błąd.

ocenił(a) serial na 10
daisy95

skopiuj cały link ;)

ocenił(a) serial na 10
lexus123

Ah faktycznie, dzięki gapa ze mnie xD

użytkownik usunięty
daisy95

Zdarza się :)

ocenił(a) serial na 10

UWAGA !!! Zła wiadomość dla oglądających rano powtórki Czerwonego Orła. OD 30 STYCZNIA znika emisja powtórek !!! Serial będzie emitowany raz dziennie o tej samej porze jak dotychczas. Tak więc wynajdować czas, żeby oglądać premierowe odcinki nie licząc na powt.

użytkownik usunięty
lexus123

Ojojoj......to kiepsko, ale na razie i tak mam czas, więc i teraz mogę oglądać po południu.
Gorzej dla tych co rano mieli czas, a ci co nie mieli popołudnia wolnego :/
A wolałbym po staremu, no ale tak ma być :)
Dzięki za info :)

ocenił(a) serial na 9

A co ja biedna mam powiedzieć jak Orła mogę oglądać tylko 2 razy w tygodniu i to w poniedziałek i piątek ;/ Mama mi streszcza co się działo przez te 3 dni ale zdecydowanie bardziej wolalabym obejrzec

ocenił(a) serial na 10
lolita5

Hmm.... Szkoda, wielka szkoda. Jeśli mogę jakoś pomóc to proponuję nadrobić odcinki na chomiku albo na innej stronce.. ktoś nie dawno podał linka do oglądania za free ( poszukaj na forum ;) ) bo na chomiku trzeba raz zapłacić te niecałe chyba 3 złocisze albo możesz jeszcze popatrzeć tutaj http://www.rtve.es/alacarta/videos/aguila-roja wersja oryginalna, fakt, że po hiszpańsku ale przynajmniej bez cenzury :D Ja zawsze po każdym, odcinku na TVN7 odpalam sobie odc z tej strony i nadrabiam sceny wycięte ;)

lexus123

To są wycięte sceny ?? Jakie na przykład ?? <3

użytkownik usunięty
lolita5

Podpisuję się pod post Lexusa, w wersjach na chomikuj (za 1 GB transferu 3 zł.....), plus to że jest to wersja PL,
możesz obejrzeć sobie wszystkie sezony bez problemów z tym ze musisz oglądać go 2 razy w tygodniu, t straszne lubiąc ten film, trzeba się ograniczać do wolnej chwili, też tak czasem mam, dlatego stworzyłem plan by ściągnąć
te 4 sezony, i mieć spokój, jeżeli jednak jakiś niefart wychodzi od strony pobierania, bo chomikuj zadaje niespodzianki, to polecam też również tą stronkę którą podaje lexus powyżej :
http://www.rtve.es/alacarta/videos/aguila-roja - po Hiszpańsku ale jednak da się oglądać i są wersje nie pokazywanie w TV na TVN7 :)
Pozdrawiam, i nie przejmuj się brakiem czasu na oglądanie, każdy na to cierpi :)

ocenił(a) serial na 9

Jestem w trakcie ściągania 2 sezonu z eMule za darmo. Ale nie długo dotrę do odcinków których kolega na chomiku jescze nie przetlumaczyl. Po hiszpansku nie chce bo nic nie zrozumiem, znam tylko 3 slowa ktore poznalam tu w serialu:P

ocenił(a) serial na 9
lolita5

I dziekuje za odzew :)

ocenił(a) serial na 10
lolita5

Ja pisałem wystarczy wpisać w google "czerwony orzeł exsite" i tam poszukać i serial jest z lektorem za friko

użytkownik usunięty
Difas

dokładnie, to najlepsza z tych stronek co można ściągać bez jakiś zapór,
poleciłeś ta stronkę, więc z niej ściągałem, i powiem ci że to dobry wybór, bo nie było niespodzianek.
"Czerwony orzeł exsite" - również polecam, dla tych co nie lubią długo czekać na odcinki sezonów.

ocenił(a) serial na 10

dokładnie, można wybrać albo oglądnąć online lub można pobrać, natomiast gdy jakiś odcinek nie działa wystarczy napisać i uploader zaraz wstawi więc spoko polecam :)

ocenił(a) serial na 9
Difas

Ale to są te pełne wersje odcinkow? Czy te co byly puszczane na TVN7? Domyslam sie ze to te okrojone

ocenił(a) serial na 10
lolita5

Są to odcinki takie jak puszczają w TVN7 :)

doman221

Swoją drogą TVN szybko postarało się o 4 sezon, ale to dobra wiadomość.

ocenił(a) serial na 10
Obssesion

szybko? jesteśmy na etapie hiszpańskich październikowych odcinków...
Jakby ktoś umiał hiszpański, to można by było robić na bieżąco wersję pl z lektorem.

ocenił(a) serial na 10
KEWALSajot

Tak, szybko... Jak na nasze Polskie realia telewizyjne to w miarę prędko się uwinęli. Nie raz na kontynuację serialu w Polsce trzeba czekać nawet pół roku nieraz więcej. Co Ty byś chciał, żeby zaraz po premierze hiszpańskiej emisja była u nas :D ? Skoro co tydzień emitują premierowe hiszp odcinki (do tej pory jeszcze) ? To Jest Nie Realne przecież. Najpierw muszą skończyć dany sezon by później nasza stacja tv wykupiła od nich odcinki.

ocenił(a) serial na 10
lexus123

aa i jeszcze... Nie jest to serial na skale np. Dr House. Zainteresowanie jest mniejsze to raz a dwa z tego co wiem to ciężko jest ściągnąć odcinki zaraz po premierze i robić do nich napisy. Jak się dobrze poszuka w necie to są wszystkie odc z 3 sezonów przetłumaczone na polski ;) trzeba tylko poszperać :D

użytkownik usunięty
lexus123

Dokładnie, film nie jest aż tak popularny w Polsce, ale i tacy się znajdą co potrafią spolszczyć Orła, wystarczy chcieć,
no możliwe że wkrótce po emisji 4 sezonu, ktoś się za to zabierze.
3 sezony są już po PL, i jak piszesz są dostępne za sprawą dobrego szperania po stronkach download'u.

Obsession jeszcze nie wie jak ciężką i żmudną pracę czeka taki serial, do tego nie Polski jak piszesz,
żeby komplet 4 sezonów miał ktoś w wersji PL na wyłączność.....możliwe, ale na to trzeba czasu.

ocenił(a) serial na 10
doman221

Niby nic nowego nie powiem, ale po zobaczeniu zdjęcia i opisu w Tele Tygodniu pozwolę sobie napisać (przepisać :D) streszczenie jakie dali (a rzadko dają ;| )w tejże gazecie odnoście 01 odcinka 04 sezonu.

"Dalsze przygody nauczyciela Gonzalo, który poprzysiągł zemstę na mordercach swojej żony. Legendarny mściciel stawia sobie za cel nie tylko wendetę, ale i niesienie pomocy najuboższym i pokrzywdzonym ludziom.
Tym razem Markiza trafia przez przypadek w ręce mongolskiego władcy. Gonzalo i Satur ruszają śladem Laury de Montignac. Tymczasem Mendoza wraz z Komisarzem poszukuje legendarnego skarbu należącego do templariuszy."

użytkownik usunięty
lexus123

"Dalsze przygody nauczyciela Gonzalo, który poprzysiągł zemstę na mordercach swojej żony. Legendarny mściciel stawia sobie za cel nie tylko wendetę, ale i niesienie pomocy najuboższym i pokrzywdzonym ludziom.
Tym razem Markiza trafia przez przypadek w ręce mongolskiego władcy. Gonzalo i Satur ruszają śladem Laury de Montignac. Tymczasem Mendoza wraz z Komisarzem poszukuje legendarnego skarbu należącego do templariuszy."

Dzięki za streszczenie, ale to jest z tych mniej najważniejszych zdarzeń, bo jak wiadomo dzieje się coś bardziej ważniejszego.
W innych czasopismach tego nie ma, jest tylko tytuł i emisje, w tele jest wszystko.
Dzięki :)

ocenił(a) serial na 10

Spokojnie :D Jutro sami oglądniemy dalsze losy, to skomentujemy odcinek :D

W każdym razie zapowiada się wyśmienicie.

ocenił(a) serial na 10
Obssesion

Dokładnie !! :D

użytkownik usunięty
Difas

Wyśmienicie - to racja, ale jakie emocje, łuuu, czuję się podekscytowany tym że praz 2 zobaczę 4 sezon, i to w TV :)
Ściągałem już 4 sezony z download'u, ale w TV to wszystko inaczej wygląda :)
tak czy inaczej nic nie napiszę, nie wypada, zapomniałem, sami zobaczcie :)

ocenił(a) serial na 10

z lektorem ściągałeś ?

użytkownik usunięty
Difas

Niestety nie, Polskie napisy, tylko film zawiera Polskiego lektora z napisami po polsku.
trochę to niekomfortowe, bo trzeba czytać, no a niestety nie znalazłem wersji PL.
Może ty znajdziesz, ja niestety nie :)

ocenił(a) serial na 10

na exsite jest z lektorem, ale to z dnia na dzień dodają po premierze odcinka w TVN7 :)

użytkownik usunięty
Difas

To prawda, ale miałem problem z dodaniem pliku na dysk, po wybraniu programu do otworzenia filmów,
wyświetlił mi się błąd, i resetowało kompa.
Wszystko jest na chomikuj, całe 4 sezony, polecam, a exsite jednak zawodzi.

ocenił(a) serial na 10

Wtedy trzeba pisać do uploadera to doda linki :) A jak nie to trzeba czekać na inne serwery jak doda :P

użytkownik usunięty
Difas

Dokładnie, trzeba tak robić, i liczyć że dodadzą, na razie pozostaje nam chomikuj, która jest jak najbardziej najlepszą stronką do Download'u sezonów :)

a ja mam takie pytanie czy na dekoderze Polsatu mogę jeszcze gdzieś oglądać orła nie koniecznie po polsku.

ocenił(a) serial na 10
orzel1103

Oj, chyba nie. Ale możesz oglądać, jak się ukarze (I,II i III sezony już są) na tej stronce:

http://www.ex*_*site.pl - usuń "*_*"

(szukaj dokładnie bo uploader ma po 2 tematy dla jednego sezonu - Do pobierania i do oglądania.

ocenił(a) serial na 10
orzel1103

Oj, chyba nie. Ale możesz oglądać, jak się ukarze (I,II i III sezony już są) na tej stronce:

http://www.ex*_*site.pl - usuń "*_*"

(szukaj dokładnie bo uploader ma po 2 tematy dla jednego sezonu - Do pobierania i do oglądania.

użytkownik usunięty
doman221

Jest to jeszcze w trakcie prac, i dodawania odcinków, teraz jest ona nie do download'u.

użytkownik usunięty
orzel1103

Prawdopodobnie tak, TVN7, albo jakieś Hiszpańskie programy :)
ja mam telewizję N, i nie bardzo wiem czy akurat w cyfrowym Polsacie coś takiego jest, pobaw się kanałami, i sprawdź, na pewno w hiszpańskich kanałach znajdziesz emisje odcinków, bo z tego co wiem, to teraz jest moda na Aguila Roja, i co chwilę leci od początku 1, 2, 3, 4, sezon, bez przerwy. Hiszpania tym żyje :)
Jeszcze zostaje nam TVN7 o przykrej, nie korzystniej dla prawie każdego fana godzinie :)

ocenił(a) serial na 10

Jak dobrze, że ja o 15:00 zawsze jestem w domu ufff... :)

użytkownik usunięty
lexus123

Szczęściarz, ja czasami, ale i tak nie zobaczyłbym paru docinków, zawsze to jest coś do zrobienia.
Dlatego zainwestowałem w download 4 sezonów :)

ocenił(a) serial na 10

Hehe :) Szczęściarz ? Troche tak :D Ale w piątek przegapiłem odcinek :/ musiałem coś zrobić i nie było szansy na wyrobienie sie do 15:00. Nie chce mi się ściągać odcinków :D więc liczę, że może ktoś mi opowie jak uratowano Markizę z pod ziemi ?

ocenił(a) serial na 10
lexus123

Komisarz po rozkazie od Kardynała wydał rozporządzenie, że w mieście ukryty jest skarb, a kto go znajdzie dostanie nagrodę. Oczywiście miało to na celu szybsze znalezienie Graala. Cipri wystraszył się, że jak ludzie zaczną kopać, to znajdą trumnę, więc poszedł ją wykopać. Między czasie Cata, która o tym nie wiedziała, poszła do Komisarza i powiedziała mu, że to ona zabiła Markizę. Poszli w tamto miejsce, ale już trumny nie było. Komisarz doszedł do wniosku, że sama nie uniosłaby trumny, więc kazał jej mówić kto jej pomagał. Ona nie chciała zdradzić swojego kochanka. W czasie kiedy żołnierz zgniatał nogą głowę jej syna, Cipri przyznał się, że to on jej pomagał. Zostawił trumnę na desce ma stawie... Markiza się obudziła zaczęła się wierzgać no i plum do wody! xD Kiedy Komisarz przyjechał na miejsce, to już prawie nie było widać trumny. Nie miał szans podnieść całej trumny z wody ze względu na inną gęstość ośrodków woda-powietrze. Ale pojawił się Aguila Roja! Kusza w dłoń. Pach. Trafił w wieko. Galop z powrotem w kierunku lasu. Wieko puszcza. Komisarz wyjmuje ledwo ocalałą Markizę.
Potem Cipri i Cata siedzą w więzieniu. Przychodzą: Markiza, Nonio i Komisarz. Komisarz pyta się w jaki sposób chce ich zabić. Ona podaje pistolet Cata mówiąc: "jeden z was musi zginąć, zdecyduj kto". Oczywiście płacz. Nie chce strzelać. Cipri wyrywa jej pistolet. Przykłada do głowy. Trach. Okazuje się oczywiście, że nie naładowany, a dzięki temu dowiadują się, że Cate i Cipriego coś łączy. Markiza nie karze ich zabić, ponieważ twierdzi, że pewność że się zginie jest większą karą, niż śmierć. Wychodzą. Nonio wyciąga swój pistolet. Trach w Cipriego. Na szczęście ręka. Wychodzą na serio. A tamtych wypuszczają z więzienia.
To na tyle z tego wątku. ;)

Nurtuje mnie non stop pytanie: w jaki sposób w XVII wiecznej Hiszpanii ludzie mieli lód? i to w takich ilościach zarówno w pałacu - Irene w lodowatych kąpielach na obniżenie gorączki, ale również w zwykłych domach - w czasie choroby Alonso.
Niedopracowanie autentyczności filmu, czy może ludzie mieli w tamtych czasach lód?

ocenił(a) serial na 10
KEWALSajot

Dzięki Wielkie za odpowiedź ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones