PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 589
ocen
7,6 10 1 86589
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

W ostatnim odcinku Gustlik przyjeżdża po Honoratę a ona zachowuje się dość dziwnie. Nie cieszy się na jego widok i odpowiada mu : ślubu nie będzie i zabieraj pierścionek. O co chodzi ? Czy ktoś kto czytał książkę może mi wyjaśnić o co chodzi ?
Jest to o tyle dziwne że nic innego nie robi tylko wyszywa na obrusach ich inicjały.

torgal

Nie wyszywała ich inicjałów, tylko wypruwała inicjały Hitler-Jugend, a że Wichurze się literki skojarzyły z "Honoratą Jeleniową".. no cóż.. takiż to już z niego dowcipniś był :)
A dlaczego obrażona? Kiedyś na własnej skórze się przekonasz, że prawie każda baba ma okresowe humorki i strzela foszki :D
A tak naprawdę, o ile dobrze pamiętam, to chodziło jej raczej o to, że Gustlik musiał wojenkę wygrać i kazał jej długo na siebie czekać... i to u niemca :D

ocenił(a) serial na 5
rolnik_sam_w_dolinie

Nie wytrzymałem i przeczytałem ten fragment z książki. Tam też nic nie wyjaśnia tej sceny. Pisze że Honorata nie raz śniła o dniu w której Gustlik ją zabiera. Pisze też że mieszkała u niemca, który miał słuzbę i podczas pożegnalnej imprezy słuzba latała i organizowała imprezkę więc tak źle tam nie miała. Chyba.

torgal

Takie dziwne? Młode dziewczyny miewają tzw. okres. Wtedy do takiej lepiej nie podchodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones