PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862354}
7,4 50 428
ocen
7,4 10 1 50428
6,8 16
ocen krytyków
Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera
powrót do forum serialu Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

1. Co w barze dla gejów robił czternastoletni imigrant z Laosu? Z pełnej, dużej rodziny. 2. W pewnym momencie, po aresztowaniu Dahmera za molestowanie nieletniego, jego ojciec mówi wprost mniej więcej: "Nie kłam! Specjalnie wybrałeś tą dzielnicę z barami dla gejów!". 3. Pod koniec dowiadujemy się, że Dahmer nie był nigdy wcześniej ochrzczony. Czyli kim pod tym względem byli jego rodzice? Oboje od początku wiedzieli, że dzieciak ma skłonności psychopatyczne, a jego ojciec przyznał nawet, że on też. A więc ojciec czuł w sobie zło. I w synu. A mimo to nie ochrzcił dzieciaka, nie przybliżał mu wiary ani żadnej religii, żeby chociaż próbować w inny sposób go zmienić. Odpowiedź: W 1968 roku doszło w do zamieszek w Stonewall w Nowym Jorku. Był to protest środowisk transseksualnych i innych podobnych przeciw policji, która regularnie nawiedzała gejowskie bary. Tak w USA narodził się ruch LGBT - współcześnie "świętych" i nietykalnych ludzi, którym wszystko wolno. Rozpoczęła się era hippisów i rozwiązłości seksualnej. Powszechnej narkomanii i seryjnych zabójców. W latach 1970-1990 w USA liczba seryjnych morderców wzrosła o 400%. W filmie słyszymy, że policja nie odwiedza już dzielnic z gejami i ignoruje zawiadomienia o przestępczości w takich miejscach. Możemy się domyślać dlaczego. I dlaczego ściągały tam wszelkie szumowiny. Takie jak Dahmer. Natomiast uderza zupełna obojętność moralna na zjawisko homoseksualizmu i całego LGBT. Trudno uwierzyć, żeby wszyscy uważali to za coś zwykłego. Akceptując w dodatku zabawy swoich dzieci w gejowskich barach! I oczywiście LGBT nie ma nic wspólnego w pedofilią... w końcu są święci. Wszyscy im ufają, nawet policja. Zobaczyliśmy prawdziwy, mroczny, zdemoralizowany świat LGBT. Zupełnie inny niż wesołkowate, głupkowate, kolorowe Love Parade. I o tym jest ten film, bo gdyby nie ciemne zaułki gejowskich dzielnic, Dahmer mógłby się zabawiać najwyżej z manekinami. Radzę wszystkim to przemyśleć.

mordachamordasinski

A ten czternastolatek nie był zgarnięty przez Dahmera spod sklepu? Kiedy zaproponował im że kupi alkohol bo byli nieletni.

ocenił(a) serial na 9
mar_kli

Dokładnie tak. OP ma jakieś urojenia.

ocenił(a) serial na 9
mordachamordasinski

Cały ten post to jakieś urojenia prawakoidalne. Pierwszy punkt nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością, bo tego 14-latka nie było w żadnym barze dla gejów, tylko był zabrany przez Dahmera spod sklepu. Pozostałe wypociny są więc zbudowane na błędnych założeniach i homofobii.

ocenił(a) serial na 6
celebes

Nie kłam, bo nie został "zabrany" spod sklepu, tylko dobrowolnie z nim poszedł do domu. 14-latek z Laosu stoi w nocy pod sklepem w dzielnicy gejowskiej i idzie do domu z obcym gościem. Czy wy jesteście normalni? Konerak musiał być klasyczną w tej dzielnicy męską nieletnią prostytutką, skoro na słowa Dahmera: "Dobrze płacę" - bez wahania za nim idzie. Mało tego. Siedząc u niego w chacie mówi, że go zna, bo brat mu o nim opowiadał. Brat miał na imię Somsack. Miał 13 lat, kiedy zgodził się na nagie zdjęcia u Dahmera, który go wielokrotnie niby zgwałcił. Tak było. I to było możliwe dokładnie przez takich jak ty i Tobie podobni - homofilów i wszystkich tych tęczowych odchyłów, którzy zawsze dobrze wiedzieli i wiedzą do dziś co się dzieje w waszym środowisku. I to jest właśnie demaskowanie prawdziwego aspołecznego oblicza LGBT. Nazywanie tego "wypocinami" świadczy więc o cynizmie, moralnym i intelektualnym dnie waszego rynsztoku. Dziękuje za uwagę.

ocenił(a) serial na 9
mordachamordasinski

Znowu udowadniasz, że masz problemy z interpretacją prostego serialu, a bierzesz się za przemyślenia bardziej skomplikowanych spraw i ci nie wychodzi. Wrzucanie pedofilów i homoseksualistów do jednego worka to już całkiem odklejka z twojej strony, lepiej sie przyjrzyj swojemu "środowisku", najlepiej co tam sie wyprawai u was na parafiach xD idac twoim tokiem rozumowania to jesli w danym miejscu jest klub gejowski to od razu dzielnica sie staje gejowska, a wszyscy ludzie na jej obszarze sa automatycznie konwertowani na homoseksualizm? Przypominam, ze sklep do ktorego chodzil dahmer byl w okolicy jego domu (chodzil po piwo piechota), a klub gejowski byl wedlug wikipedii 8-10 minut drogi samochodem. Konerak nie byl zadna prostytutka, moze i wiedzial o tym ze dahmer jest podejrzany, ale poszedl z nim z wlasnej woli bo byl ubogi i chcial dorobic kosztem swojej godnosci. Obejrzyj jeszcze raz ten odcinek, bo masz duze problemy ze zrozumieniem co tam jest pokazane, a raczej widzisz to co chcesz widziec, bo ksenofobia ci swoja trucizna mąci zmysly.

ocenił(a) serial na 6
celebes

Mnie zarzucasz "problemy z interpretacją", a sobie przypisujesz intelektualną wyższość, kiedy w ogóle nie odpowiadasz na moje merytoryczne kwestie. Jest to klasyczna homofilia - lansowana w HBO i Netflixie jak kiedyś człowiek radziecki w kinie ZSRR. Unikasz prawdy o LGBT jakbyś miał wyrzuty sumienia. Niestety, prawda jest taka, że homoseksualiści dużo częściej wykorzystują dzieci niż hetero. Ktoś, kto potrafi oglądać ten film z łatwością to dostrzeże, a ktoś kto jest na serio zainteresowany problemem, dowie się że 60% aktów wykorzystania dzieci w Niemczech dokonali homoseksualiści. pedofile są na drugim miejscu. Taka jest prawda i nie wiem po co zaprzeczać własnym sodomistycznym skłonnościom i ideałom. Jeśli akceptuje się homoseksualizm, to akceptuje się pedofilię, kazirodztwo, nekrofilię itd. Bo niby czemu nie skoro to wszystko "ma się od urodzenia"? To jest jedno i to samo bagno moralne i dobrze o tym wiesz jak widzę. I wiedział o tym Dahmer chroniony przez aktywistów LGBT. Konerak poszedł z Drahmerem uprawiać seks za pieniądze całkowicie świadomie. Bo tam wszyscy tak robili i taka była "moda". I tu nie ma o czym dyskutować, bo taka jest prawda wynikająca nawet z samego filmu.

ocenił(a) serial na 9
mordachamordasinski

Jeżeli zrównujesz związek 2 osób homoseksualnych, za obopólną zgodą, które nikomu nie robią krzywdy, do takich dewiacji jak pedofilia, nekrofilia itd. to szkoda strzępić ryja na gadkę z tobą, bo jesteś ewidentnie klinicznie upośledzony. Nara.

użytkownik usunięty
mordachamordasinski

Czy ja się właśnie dowiedziałem że przez stonewall powstało więcej seryjnych morderców? Lol tego nawet pis by nie wymyślił xdxdxd Jakbym zaczął wymieniać seryjnych morderców wśród hetero co by mi do jutra zeszło, a to pewnie mało. Ciekawe dlaczego hetero tak zabijają, co? Może dlatego że, nie wiem, kobiety zyskały prawo głosu xdxdxd Sugeruje psychiatrę, chociaż jest bardzo źle i nie wiem czy ci pomoże.

ocenił(a) serial na 6

Dokładnie tego się dowiedziałeś. Wzrost liczby seryjnych morderców jest wprost proporcjonalny do wzrostu tolerancji do Sodomii. Jest to oczywiste i naukowo udowodnione. I wcale nie dziwne. A jeśli ciebie dziwi taka zależność, to wróć dziecko do nauki... byle nie gejowskiej :).

mordachamordasinski

chorzy ludzie robią chore dzieci, jakim był Jeff Dahmer ... ale jego ofiary też nie znalazły się w jego zasięgu przypadkowo... a wszyscy opuszczeni przez system opieki nad takimi ludźmi - gejami, kolorowymi, wyrzutkami społecznymi... sytuacja z tym dzieckiem z Laosu jest najlepszym dowodem na istnienie stereotypów w tym obszarze, nawet po stronie państwa, które powinno im zapewnić opiekę

ocenił(a) serial na 5
mordachamordasinski

Nie wiem jaki Ty doszedłeś do tych opacznych wniosków, oglądaliśmy chyba inny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones