PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862354}
7,4 50 428
ocen
7,4 10 1 50428
6,8 16
ocen krytyków
Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera
powrót do forum serialu Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

John Wayne Gacy

ocenił(a) serial na 9

Biorąc pod uwagę tak obszerne wstawki o nim pod koniec - myślicie, że powstanie kontynuacja "Potwora...", tym razem o Gacym? Miałam wrażenie jakoby ta dłuższa scena z dokonanym przez niego morderstwem, poza oczywiście przedstawieniem tej postaci i porównaniem jej sposobem działania z Dahmerem, miała być swojego rodzaju zapowiedzią.

ocenił(a) serial na 7
naanakov

Też tak pomyślałem. Z Gacym to dopiero można zrobić psychologiczny dreszczowiec. Ilość ofiar, jego cwany charakter i te klauny brrr.

użytkownik usunięty
naanakov

O tak, czekam na osobne seriale z Gacym i Ed Gein :)

ocenił(a) serial na 7

O Gacym mógłby być naprawdę ciekawy, ale o Edzie nie wiem czy byłoby dużo do opowiadania... Prosty, niepełnosprytny, skrzywiony człowiek. Ciężko określić czy działał świadomie.

Może Armin Meiwes?

użytkownik usunięty
sierecka_aleksandra

O Meiwesie juz powstal film - Kanibal z Rotenburga - polecam obejrzec! (mieszkalam jako dziewczynka niecale 200 kilometrow od jego miasta rodzinnego :))

naanakov

Tak samo pomyślałem, mogliby zrobić całą serię seriali w tym stylu o Gacym, o Bundym (film był słaby zrobiony pobieżnie, w serialu temat można zgłębić ze szczegółami. Tak samo mógłby powstać serial o mordercy z Green river albo o Israelu Keys-ie ale tam niewiadomo ile osób zamordował a nie chciał gadać jak Dahmer zanim się zabił w celi.

ocenił(a) serial na 7
naanakov

To zależy od studia - Ryan Murphy korzystał z jego postaci w AHS, więc nie wiem czy chciałby sam z siebie specjalnie robić oddzielny serial o nim. Ale ja jestem za.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones