PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862354}
7,4 50 489
ocen
7,4 10 1 50489
6,8 17
ocen krytyków
Dahmer Potwór: Historia Jeffreya Dahmera
powrót do forum serialu Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

Pomoże mi ktoś zrozumieć końcówkę odcinka 6? Cały odcinek opowiada o gluchoniemym chłopaku, jego życiu przed poznaniem Dahmera a potem o ich relacji. Matka zgłasza zaginięcie Tonego. Dahmer zjawia się na spotkaniu zorganizowanym przez rodzinę Tonego gdzie proszą o pomoc w poszukiwaniach. Natomiast później Dahmer w mieszkaniu przegląda dokumenty swoich ofiar, dzwoni pod numer z id card Errola Lindseya i mówi żeby go nie szukali. Z informacji w internecie wynika że to poszukiwania Lindseya były na tak szeroką skalę. Z serialu wynika że to gluchoniemego szukali. Powiem szczerze że się w tym momencie pogubiłam i nie wiem czy coś przeoczyłam?

Lkj_filmweb

Wątek Tony’ego jest nieproporcjonalnie rozbudowany w serialu i ma na celu pokazać, że Dahmer posiadał sferę uczuciową, która mogłaby być dla niego podstawą do stabilnego życia – gdyby nie chore fantazje. Widzimy też ogromne współczucie względem rodziny, jakie próbował okazać. Być może zadzwonił do rodziny Errola z powodu tego współczucia, bo było za wcześnie na kontakt z tamtymi bliskimi, a Lindsey zginął dużo wcześniej. Wiele ruchów Jeffa było chaotycznych i niezrozumiałych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones