PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35024}
7,6 20 160
ocen
7,6 10 1 20160
8,0 2
oceny krytyków
Daleko od szosy
powrót do forum serialu Daleko od szosy

Kto w serialu zagrał rolę przyjaciółki (wspólniczki, żony?) sadownika Wieczorka (Gustaw Lutkiewicz), która - zdaje się - "wprowadzała w życie" młodego Leszka kiedy Wieczorek wyjechał z towarem na skup?

omaley

Irena Kownas;) I raczej nie wprowadzila Leszka w zycie bo chlopak dziwnie szybko wytrzezwial gdy zaczela sie do niego dobierac;)

mgrzesiek

Serial znam na pamięć ale nie kojarzę aby szybko wytrzeźwiał... Tak samo dobieranie się żony Wieczorka. Za dużo sobie dopowiadacie, bo ten temat reżyser zostawił dla domysłów...

perun_6

Nie zostawił dla domysłów, ale scenę z czasem wycięto.

darekszkice

Wycięto? Z czasem? W jakim celu?

Po drugie, jesteś jakimś kolegą reżysera, że dane Ci było obejrzeć serial z wyciętymi scenami?

perun_6

Scena wyglądała tak. Zalany niemal w trupa Leszek wyśpiewywał "daj mi nogę, bo bez nogi żyć nie mogę" i w namiocie żona Wieczorka wyciągnęła nogę spod koca i powiedziała "masz", speszony Leszek wyszedł z namiotu, po chwili jednak wrócił (no chyba jasne, że nie po to, bo znaczki oglądać). W latach 90. odcinek pokazywano już bez tej sceny. Dlaczego ją usunięto nie mam pojęcia.

ocenił(a) serial na 9
darekszkice

Wejdźcie na stronę:

https://vod.tvp.pl/video/daleko-od-szosy,odc-1-szpaki,38194531

Tam nie ma wyciętych scen :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones