PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35024}
7,6 20 162
oceny
7,6 10 1 20162
8,0 2
oceny krytyków
Daleko od szosy
powrót do forum serialu Daleko od szosy

10/10

ocenił(a) serial na 10

Wspaniały, magnetyczny, serial. Piękna opowieść i miłość oraz prawdziwym życiu.

ocenił(a) serial na 10
Brum_Brum_

zgadzam się z tobą ten serial ma w sobie magię że go wszyscy oglądają jest to 100000 razy lepsze niż od durnego Klanu,Galerii, Pierwszej miłości,Julii czy wszystko przed nami.

ocenił(a) serial na 10
Brum_Brum_

KOCHAM TEN SERIAL !!!

ocenił(a) serial na 9
Brum_Brum_

prawda. mój naj naj ulubiony serial. mega optymistyczny.

ocenił(a) serial na 10
jag66

super serial bardzo go lubię najbardziej to ja lubię odcinki jak Leszek był z Bronką bo ja kibicowałam żeby Leszek był z Bronką a nie z tą głupią Anią

ocenił(a) serial na 9
kinomanka_13

Droga "kinomanko".
Przestań, proszę, w każdym prawie wątku pokazywać swoje frustracje, "Ja jestem za Bronką, a nie tą głupią Anią. Oglądnę tylko odcinki 1-3 bo tam jest Bronka." Na marginesie PÓŹNIEJ Bronka też się pojawia, ale tego sfrustrowana "kinomanka" nie wie.
Lecz frustracje. Mówię to zupełnie serio.

Brum_Brum_

właśnie kino polska daje serię powtórek, dodatkowo przyciąga mnie fakt, że sporo dzieje się w mojej rodzinnej Łodzi, kultowe teksty:: się panie częstują albo na imprezie o ministerstiwe kultury i sztuki - jak się ma taką sztukę przed sobą, to trudno o kulturę :)

fajnie, że swoim uporem chłopak ze wsi wyrwał się i pokazał, że można dać radę, że jak się goni za marzeniami, to wszystko jest możliwe, fakt, inne czasy były, ale Machulski w swoim stylu - opanowany, dobry tatuś :)

Bronka miała większy biust, ale gdy widział B w polu i A z nosem w książkach, to stwierdził, że jak w tym dowcipie, o wiernej żonie, że lepiej torta w dziesięciu niż gówno samemu ;)

Brum_Brum_

Jeden z moich ulubionych filmów. Wracam do niego co jakiś czas i tak działa chyba magnetyzm, bo za każdym razem cieszę się, że go oglądam :)
Krzysztof Stroiński wyśmienity!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones