PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35024}
7,6 20 164
oceny
7,6 10 1 20164
8,0 2
oceny krytyków
Daleko od szosy
powrót do forum serialu Daleko od szosy

Czy ktoś wie w jakim mieście kręcono sceny na pływalni?? Czy to nie był basen w Oświęcimiu???

lena_35

Witam. To był basen w Ciechocinku. Jak się kiedyś wybierzesz do tej miejscowości to między tężniami jest , niesty już w ruinie, odkryty basen na którym kręcono te sceny.

Pozdrawiam

walker73

Witam pewnie ten odkryty tak,ale mi chodzi o ten basen gdzie były kręcone sceny jak Leszek ogląda pływających pod wodą itp.To było jak sprzedali motor.Taki zakryty basen ,kręcono tam też zawody w których brała udział kolezanka Ani.Z tego co wiem to był basen w Oświęcimiu.Pozdrawiam

lena_35

Ah so, niestety jeśli chodzi o basen zakryty gdzie były zawody w których Zośka brała udział to niestety nie jestem wstanie tego stwierdzić.
Pozdrawiam

walker73

Walker, to tez nie ten basen. Chodzi o plywalnie z IV odcinka, gdzie Leszeki Ania ogladali nie zawody plywackie, w ktorych brala udzial Zoska, ale plywajacych ludzi. (przez specjalna szybe). No a potem sie kochali;) I tak skonczyl sie ten odc. A basen w Ciechocinku (odkyty) i basen ze skocznia (Zoska) to inna bajka. Choc ten ostatni mogl byc tym samym, o ktorym pisalem na poczatku.

obreb_2

A czy akcja odcinka 4 nie rozgrywa się na basenie w Łodzi (Olimpia)???

asiak23

coś mi się właśnie tak wydaje, że ta słynna scena miłosna miała miejsce na basenie w pięknym mieście uć :)

lena_35

Oczywiście był to basen w Oświęcimiu który w 1972 roku był pierwszym w Polsce basenem o wymiarach olimpijskich Zresztą do dzisiejszego dnia wisi tam informacja że były kręcone zdjęcia do filmu Daleko od szosy na filmie jest widoczny mój trener Molenda zresztą mój sąsiad od którego Leszek dostaje klucze późniejszy dyrektor basenu który tak jak już jest

lena_35

scena miłosna? przecież to były tylko pocałunki ;p a potem to pozostaje nam się tylko domyślać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones