PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35024}
7,6 20 164
oceny
7,6 10 1 20164
8,0 2
oceny krytyków
Daleko od szosy
powrót do forum serialu Daleko od szosy

Mam ogromny sentyment do tej historii, głównie dlatego, że uwielbiają ją moi rodzice i oglądali ten serial niezliczoną ilość razy;)
Ale trudno mi się im dziwić, bo ich historia jest bardzo, bardzo podobna, chwilami wręcz identyczna do historii Ani i Leszka.
Pochodzenie obojga (ona - miasto, on wieś), fakt, że mój ojciec bardzo się starał zmienić i wiele osiągnął pod wpływem mojej mamy, czy to, że w ogóle nie powinni się spotkać, bo byli z dwóch zupełnie różnych środowisk, mieszkali daleko od siebie i obracali się w zupełnie odmiennym towarzystwie, a nawet kilka innych epizodów.
Dlatego właśnie ta historia jest nam niesamowicie bliska:)

_malena_

Niesamowite! To chyba wspaniale mieć takich rodziców, których miłość do siebie zdołała pokonać tyle barier. :) Historia moich byłaby ciut podobna, gdyby mój ojciec cokolwiek osiągnął, ale niestety, nie poszedł w ślady Leszka, a szkoda!
A serial wręcz kocham, tak mnie podnosi na duchu, tak uspokaja...

IdaSierpniowa

Serial cudowny. Az łza w oku się kręci...Uwielbiam go. Stroinski zagral wspaniale, naturalnie, dziewczyna grająca Anie rowniez... Szkoda, ze dzis nie ma takich seriali...Sentyment...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones