PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35024}
7,6 20 161
ocen
7,6 10 1 20161
8,0 2
oceny krytyków
Daleko od szosy
powrót do forum serialu Daleko od szosy

Prawdziwe Zycie

użytkownik usunięty

Pomimo ze film jest stary(a ja dosyc mlody) ogladalem ten serial chyba juz 3 raz
i BARDZO mi sie podoba ,chetnie zakupil bym go na DvD ale to chyba niemozliwe.Powiedzcie sami z zycia wziety zadna bajka!

Mam jeszcze jedno pytanie czy wie moze ktos co sie stalo z Ania bo jak widze byl to jej ostatni film a od tego czasu uplynelo juz 28 lat.

Pozdrawiam fanow klasyki filmowej

użytkownik usunięty

Ania
Witam w klubie, tez jestem bardzo ciekawy co sie z nia stalo pozniej, szukalem po internecie ale niestety nigdzie nimozna tego znalezc, chyba trzeba bedzie napisac to TVP bo innego wyjscia niewidze.

Pozdrawiam fanow serialu

użytkownik usunięty

Czytałam, że filmowa Ania wykłada pedagogikę na Uniwersytecie Łódzkim. Pisała to jakaś osoba, która ma z nią zajęcia. Film jest rewelacyjny, od dziś leci na 3 Regionalnej!!!Pozdrawiam fanów najlepszego serialu!!!

użytkownik usunięty

Czytałam, że filmowa Ania wykłada pedagogikę na Uniwersytecie Łódzkim. Pisała to jakaś osoba, która ma z nią zajęcia. Film jest rewelacyjny, od dziś leci na 3 Regionalnej!!!Pozdrawiam fanów najlepszego serialu!!!

użytkownik usunięty

Czy jestes w stanie podac jakies namiary na ta osobe. Przeszukalem dzisiaj liste pracownikow UŁ i nic nie znalazlem.
Jak cos to prosze o kontakt.
GG: 2341727
Pozdrawiam

off_men

użytkownik usunięty

gdy byłam małą dziewczynką obejrzałam pierwszy raz ten film, obecnie mam 40 lat z takim samym zainteresowaniem ogladam go. mam mozliwosc obejrzenia jedynie na programie 1 i 2 lecz cześciej powtarzają na innych programach. gdy tylko pojawia sie na tych wyżej wymienionych programach TV zawsze z niecierpliwoscia czekam na kazdy odcinek serialu.

użytkownik usunięty

JA TEZ UWIELBIAM TEN SERIAL. SZKODA ŻE NIE MOŻNA GO KUPIĆ NA DVD. POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOSNIKÓW M.

ocenił(a) serial na 8

A ja słyszałem, że Leszek został dyrektorem departamentu w ministerstwie rolnictwa :)

ocenił(a) serial na 8

Serial jaest juz dostępny na DVD. Dwa wydania dwupłytowe po około 25 PLN za sztukę. Pozdrawiam fanów serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones