PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35024}
7,6 20 161
ocen
7,6 10 1 20161
8,0 2
oceny krytyków
Daleko od szosy
powrót do forum serialu Daleko od szosy

Jedyny w swoim rodzaju. można go oglądac bez końca. Szkoda że już nie ma takich filmów :(

ocenił(a) serial na 9
didia

Serial mam na płycie i oglądałam go kilkanaście razy i jeszcze mi się nie znudził i nie znudzi. Porusza problemy młodego ambitnego chłopaka z małej miejscowości . Uparcie dąży do celu, jest zawzięty , nie daje za wygraną pomimo tylu przeszkód jakie stawiają mu inni ludzie bądź ówczesny system. Brak pieniędzy? - szukam pracy. Brak wykształcenia? - idę do szkoły Leszek walczy o swoje marzenia, jest w tym tak silny, nie ma czasu na załamanie, poddanie się - to dla leniwych i słabych ludzi - przecież łatwiej poddać się i zrezygnować z tego co chce się osiągnąć a Leszek walczy. Mój idol:):) kiedy mam chwile załamania oglądam ten serial Leszek jest przykładem takich ludzi, którzy nie mają czasu na łzy i ubolewanie nad swoim losem, zakasuje rękawy i do dzieła:) biorę życie w swoje ręce i tylko ja mogę z nim zrobić co chce - najważniejsze żeby chcieć i działać.
Szkoda, że już takich mądrych seriali nie kręcą:(

martarenata

Właśnie wielu ludzi powinno się wzorowac na Leszku. Udowodnił wszystkim ze"wystarczy chciec" i ze nie ma sytuacji bez wyjscia. Sposób w jaki potrafił połączyc szkołę rodzinę i studia jest niezwykle imponujący. Ważne dla niego było równiez wsparcie Ani gdy w chwilach zwątpienia dodawała mu otuchy i wiary. Fajnie że posłuchała głosu serca i postanowiła byc z Leszkiem a co ważniejsze kochała go takim jakim jest. Podziwiam ich, powinni byc przykładem dla wielu osób. I chociaz tamten świat to nie moja bajka to zazdroszcze go ludziom. Jak powiedziala to Ania: " Leszek stawał na głowie po to co my mamy na wyciągnięcie ręki". i coś z tego zostało, bo potrafili sie cieszyc z każdego sukcesu, bo nawet ten najmniejszy miał dla nich największą wartośc" dzisiaj to już tak nie działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones