Jak myślicie co będzie w drugim sezonie? Dalej będzie kontynuowany wątek z "Kingpin'em" czy może coś nowego.
SPOILER sezonu 1
Skoro już oficjalnie potwierdzony, to możemy sobie pogdybać. IMO Elektra obowiązkowo, bo bardzo duży wpływ na Matta ma ta postać. Logiczne byłoby rozwinięcie wątków z Karen Page, aż do jej totalnego upadku (porno i narkotyki). Bullseye raczej na pewno się pojawi, choć nie mogę powiedzieć, żebym go wyczekiwał - ot, nie lubię gościa.
Nie ukrywam, że bardzo liczę na powrót Fiska :) to jest postać, która wiele wnosi.
Myślę, że i Elektra się pojawi, ale... kiedyś. Nie wiem czy ją wcisną do drugiego sezonu czy może dopiero przy Defenders.
Zapewne znów powróci Stick i może rozwiąże się to tajemnicze zakończenie odcinka.
Jest jeszcze rzecz, która mi spokoju nie daje: Leland Owlsey. Został przedstawiony jako bankier, a nie jak w komiksach jako "The Owl" (moja komiksowa wiedza kończy się na tutaj - reszta to domysły), więc zastanawiam się czy na scenę wkroczy jego parokrotnie wspominany syn. Gdyby był Lelandem Juniorem wszystko ułożyłoby się w całość. Ah te teorie spiskowe ;)