PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702252}
plakat filmu Daredevil

Daredevil

7,9 71 187
ocen
7,9 10 1 71187
7,0 11
ocen krytyków
Daredevil

Głównym bohaterem "Daredevila" jest Matt Murdock, prawnik za dnia i samozwańczy stróż prawa w nocy. Straciwszy wzrok w dzieciństwie w wyniku wypadku, Murdock używa swych pozostałych wyostrzonych zmysłów, by walczyć z przestępczością na ulicach Nowego Jorku, gdy zapadnie zmrok. Jego działalność nie podoba się Wilsonowi Fiskowi, znanemuGłównym bohaterem "Daredevila" jest Matt Murdock, prawnik za dnia i samozwańczy stróż prawa w nocy. Straciwszy wzrok w dzieciństwie w wyniku wypadku, Murdock używa swych pozostałych wyostrzonych zmysłów, by walczyć z przestępczością na ulicach Nowego Jorku, gdy zapadnie zmrok. Jego działalność nie podoba się Wilsonowi Fiskowi, znanemu jako Kingpin, oraz wszystkim tym, których interesy mogą ucierpieć. Mimo że za dnia Murdock wierzy w system sprawiedliwości, jego nocne alter ego sugeruje co innego, biorąc sprawiedliwość we własne ręce, by chronić swą okolicę.

Daredevil
Zwiastun nr 7 (polski, sezon trzeci) 1:01
Daredevil
Teaser nr 3 (sezon 3, polski) 0:54
Daredevil
Teaser nr 2 (sezon 3, polski) 0:41
nr 7 (polski, sezon trzeci) 2018-10-07T09:37:15 https://fwcdn.pl/webv/80/43/48043/a5.48043.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/252/702252/marvel__daredevil___sezon_3___poznaj_agenta_poindextera__hd____netflix.vp9.720p.webm
Daredevil zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

świat

na podstawie
Bill Everett (komiks) /
dystrybucja
Netflix
studio
ABC Television Studio / Marvel Entertainment / Walt Disney Company, The
tytuł oryg.
Daredevil
inne tytuły
Marvel's Daredevil (pełny tytuł) USA
więcej

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.