Dark (2017-2020)
Dark: Sezon 3 Dark Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek Dark (2017-2020)

Raj

The Paradise 1h 13m
8,6 1 298
ocen
8,6 10 1 1298
Dark
powrót do forum s3e8

W końcowej scenie, kiedy wszyscy siedzą przy stole w świecie 0, koło Kathariny nie ma nigdzie Urlicha. Czy to znaczy, że nie są razem? Nie kojarzę żeby to było gdzieś wyjaśnione.

july96

W świecie 0 nie istnieje rodzina Nielsen. Wszyscy podróżnicy w czasie byli z sobą połączeni. Ulrich był synem Tronte. Trone z kolei synem Agnes. Z kolei Agnes była dzieckiem Bartosza i Sylwi (siostry Adama). Przywracając świat 0 Marta i Jonas nie doprowadzaj do jego rozbicia na świat 1 i 2. W tym przypadku nie pojawi się ich syn (bezimienny). Bezimienny był ojcem Tronte z Agnes. ot taka pętla :D. Ja tak to zrozumiałem , może mnie ktoś poprawić.

ocenił(a) serial na 8
NycekCRV

Właśnie niedawno sobie to uświadomiłam, jak bardzo zapętlona (o ile to jest dobre określenie ;)) jest rodzina Nielsen. A to, że syn Jonasa i Marthy był ojcem Tronte nie wiedziałam, ta informacja była gdzieś w serialu?

july96

Tak była w jednym z ostatnich odcinków. Nie było to wprost powiedziane ale można było to wywnioskować

ocenił(a) serial na 10
july96

To zostało bardzo delikatnie zasugerowane (kto jest ojcem Trontego), ale nawet gdyby nie to, to sam fakt, że Agnes i Tronte przybyli z jakiegoś czasu/miejsca implikuje, że bez pętli, wehikułu czasu i "całego tego g*wna" nie mogli pojawić się w Winden.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones