Dark
powrót do forum 2 sezonu

Witam intryguje mnie jedna rzecz Hannah czyli matka Jonasa juz spotkała mlodego Jonasa w latach 80 dlaczego jak juz dorosła i zobaczyla jak wygląda jej syn nie pamiętała ze juz spotkała dokladnie taka samą osobe w przeszłości?

ocenił(a) serial na 10
kodrzak

Widziala go przez chwilkę na przystanku, było ciemno. Minęły 33 lata. Nie ma takiej opcji, żeby ludzki mózg to powiązał.

ocenił(a) serial na 9
Xandria

Dokładnie! :)

użytkownik usunięty
kodrzak

Takich momentów w serialu jest kilka np. młoda Katharina natknęła się kilka razy na swojego syna Mikkela, młoda Regina na Jonasa, dorosły Ulrich na swojego młodego ojca, ok można powiedzieć, że spotkania te były krótkie i nikomu nie zapadły w pamięci jak napisała Xandria, ale zagadką jest dlaczego dorosła Hannah nie skojarzyła, że syn Kathariny wygląda jak jej mąż, przecież znała go od małego i nie była to znajomość przelotna.

Ponieważ w tym serialu nie ma 'efektu motyla' a czas jest nielinearny.

ocenił(a) serial na 10

Dwie rzeczy... Po pierwsze, czy pamiętałbyś kogoś kogo widziałeś przelotnie 30 pare lat temu? Ja nie pamiętam jak wyglądała kasjerka w sklepie w którym wczoraj robiłem zakupy... Druga rzecz to fakt, że my wiemy, że istnieją podróże w czasie (w sensie w serialu, a nie naprawdę), a bohaterowie nie, więc nawet jakby jakimś cudem bohater zauważył podobieństwo to no właśnie pomyślałby, że to tylko podobieństwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones