Demony da Vinci

2013
Demony da Vinci
7,4 15 084
oceny
7,4 10 15084
14 529
chce zobaczyć
{"type":"film","id":644580,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Da+Vinci%27s+Demons-2013-644580/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Demony da Vinci
 • sew200i ocenił(a) ten serial na: 8

  Serial oficjalnie został zamknięty po 3 sezonach, jednak przeglądając internet znalazłam tą informację: Stacja Starz niedawno anulowała serial ogłaszając że trzeci sezon Da Vinci’s Demons (Demony Da Vinci) będzie ostatnim, ale wygląda na to że twórca serii, David Goyer nie może się z tym pogodzić i szuka nowego wydawcy. Jak sam twierdzi, są rozmowy na temat sezonu 4 który miałby być nakręcony w ciągu najbliższych kilku lat i opowiadać historię przesuniętą w czasie o 15 lat do przodu. (źródło: http://seriale.news/2015/10/22/da-vincis-demons-jednak-z-czw... ).

 • anex56 ocenił(a) ten serial na: 10

  sew200i Lepsza chyba była by kontynuacja

 • mateusz9_4 ocenił(a) ten serial na: 10

  sew200i Skończenie serii na 3 sezonie byłaby kompletną porażką, wątek z Riario nie jest zakończony... mogliby ciągnąć coś w tym kierunku. Ciekaw jestem jaką serial ma oglądalność i przychody co można porównać z innymi produkcjami ciągniętymi po kilkadziesiąt serii...

 • Etam ocenił(a) ten serial na: 8

  mateusz9_4 Również zgadzam się z tym, że porażką jest to, że zakończyli taki dobry serial na 3 sezonie.
  Niemniej jednak finał był świetny, dobrze dobrana muzyka , efekty na dobrym poziomie - zakończenie prawie idealne.
  Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś powrócą do tego serialu.

 • grudzio78 ocenił(a) ten serial na: 9

  sew200i Jak pomyślę ile odcinków miała np. taka Moda na sukces a ile Demony da Vinci to ogarnia mnie żałość, że szmiry toczą się latami a dobre seriale kończą po paru sezonach.

 • excommunication ocenił(a) ten serial na: 5

  sew200i Ledwo już zmęczyłem trzeci sezon, nagromadzenie bzdur i jeszcze Lukrecje zabili. Jeszcze przed ostatnimi odcinkami podjąłem decyzję o zakończeniu serialu na tym sezonie, a tu się okazuje że i tak ma ich nie być.

 • boskiHos ocenił(a) ten serial na: 8

  sew200i Lepiej spin-off o Władzie Palowniku.

 • boskiHos Ta postać była jedynym powodem dla którego dokończyłem ten serial serial, miniserial o nim to byłby super pomysł.

 • Cinek_16 ocenił(a) ten serial na: 8

  boskiHos Ten koleś miał coś w sobie, świetnie tu go zrobili !!