Demony da Vinci

2013
Demony da Vinci
7,4 15 084
oceny
7,4 10 15084
14 529
chce zobaczyć
{"type":"film","id":644580,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Da+Vinci%27s+Demons-2013-644580/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Demony da Vinci
  • sew200i ocenił(a) ten serial na: 8

Serial oficjalnie został zamknięty po 3 sezonach, jednak przeglądając internet znalazłam tą informację: Stacja Starz niedawno anulowała serial ogłaszając że trzeci sezon Da Vinci’s Demons (Demony Da Vinci) będzie ostatnim, ale wygląda na to że twórca serii, David Goyer nie może się z tym pogodzić i szuka nowego wydawcy. Jak sam twierdzi, są rozmowy na temat sezonu 4 który miałby być nakręcony w ciągu najbliższych kilku lat i opowiadać historię przesuniętą w czasie o 15 lat do przodu. (źródło: http://seriale.news/2015/10/22/da-vincis-demons-jednak-z-czw... ).

• anex56 ocenił(a) ten serial na: 10

sew200i Lepsza chyba była by kontynuacja

• mateusz9_4 ocenił(a) ten serial na: 10

sew200i Skończenie serii na 3 sezonie byłaby kompletną porażką, wątek z Riario nie jest zakończony... mogliby ciągnąć coś w tym kierunku. Ciekaw jestem jaką serial ma oglądalność i przychody co można porównać z innymi produkcjami ciągniętymi po kilkadziesiąt serii...

• Etam ocenił(a) ten serial na: 8

mateusz9_4 Również zgadzam się z tym, że porażką jest to, że zakończyli taki dobry serial na 3 sezonie.
    Niemniej jednak finał był świetny, dobrze dobrana muzyka , efekty na dobrym poziomie - zakończenie prawie idealne.
    Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś powrócą do tego serialu.

• grudzio78 ocenił(a) ten serial na: 9

sew200i Jak pomyślę ile odcinków miała np. taka Moda na sukces a ile Demony da Vinci to ogarnia mnie żałość, że szmiry toczą się latami a dobre seriale kończą po paru sezonach.

• excommunication ocenił(a) ten serial na: 5

sew200i Ledwo już zmęczyłem trzeci sezon, nagromadzenie bzdur i jeszcze Lukrecje zabili. Jeszcze przed ostatnimi odcinkami podjąłem decyzję o zakończeniu serialu na tym sezonie, a tu się okazuje że i tak ma ich nie być.

• boskiHos ocenił(a) ten serial na: 8

sew200i Lepiej spin-off o Władzie Palowniku.

• boskiHos Ta postać była jedynym powodem dla którego dokończyłem ten serial serial, miniserial o nim to byłby super pomysł.

• Cinek_16 ocenił(a) ten serial na: 8

boskiHos Ten koleś miał coś w sobie, świetnie tu go zrobili !!