PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 723
oceny
8,4 10 1 157723
7,8 32
oceny krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Niiektórzy

ocenił(a) serial na 10

Nie wszyscy wiedzą o czym tak na prawde jest ten serial, że ma drugie dno i nie jest zwyklym serialem o 2 detektywach. to serial o długiej i powolnej drodze do przyjaźni, której towarzyszą wzloty i upadki, bezkarności zdradach morderstwach (które sie nie skończą bo "czas jest jak spłaszczone koło") oraz o całkowitych przemianach. Jeżeli nie skupiliscie się przy ogladaniu i nie wyłapaliście niektórych szczegółów to waszym obowiązkiem jest zorganizować sobie powtórkowy seans.

ocenił(a) serial na 8
KacperLachowicz

Potwierdzam - to jeden z niewielu seriali które obejrzałem kilkukrotnie. Niewiele jest tak dobrych seriali jak ,,Detektyw'', ostatnie co można o nim powiedzieć to ze jest typowym kryminałem o dwóch detektywach, to serial zmuszający do refleksji. Zdecydowanie polecam.
Niestety drugi sezon (nie licząc finałowych odcinków które były całkiem udane) nadszarpuje dobre imię tej produkcji.

ocenił(a) serial na 10
Asvers

tak jak napisałem, nie jest to typowy kryminał, ale do refleksji zmusza jak żaden inny.

ocenił(a) serial na 5
KacperLachowicz

Do refleksji na poziomie pisaniny Paulo Coelho, owszem.

ocenił(a) serial na 10
Krzypur

Głupiś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones