PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 754
oceny
8,4 10 1 157754
7,8 32
oceny krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Velcoro, how could you!

ocenił(a) serial na 8

S02E08... czyli jak to możliwe?

Nawet jeśli podejrzewaliśmy, że to lady Bezzerides zostanie True Detective, to w życiu nie przypuszczałbym, że uśmiercą Velcoro w tak żałosny i patowy sposób.
Woodrugh zmarł jak komandos, bo chociaż przed śmiercią załatwił wszystkich i nie miał wpływu na strzał w plecy..

Velcoro nawet nie próbował ratować życia, bardzo marne zakończenie, cały sezon kreować go na wygę i człowieka, który dla bliskich zrobi wszystko tylko po to, żeby na końcu się poddał?

Przedostatni odcinek był 2x lepszy, duży niedosyt..

ocenił(a) serial na 8
Jaguar

Kiedy się poddał?Ja to widzę tak,gdy zauważył nadajnik próbował go zdjąć,gdy mu się nie udało postanowił dać czas na ucieczkę Bezzerides(osoba bardzo mu bliska z racji tego,ze go wyciągneła go z bardzo głebokiego dołka psychicznego) ale tak naprawde zdawał sobie sprawę,że szanse są małe by również zgubić ogon....Jedynie do czego można się przyczepić to motyw w stylu Gorączki czyli musiał się jeszcze pożegnać z synem bo tak naprawdę nie wiedział kiedy wróci do dawnego życia...zapewne czuł się dość pewny siebie,wszystko szło po jego mysli no i to go zgubiło.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Z połową się zgodzę, ale w odkąd bezradnie wywrócił się z Torbą pełną kasy wyglądał już tylko bardziej nieudolnie, zwłaszcza że niedaleko wcześniej rozstrzelał z Frankiem bez problemu spore grono mafii, ochroniarzy etc. ;) Za to motyw jak kończy Frank na pustyni - duży plus

Jaguar

Co innego załatwić ludzi, którzy nie spodziewają się ataku, a co innego pozbyć się komandosów, którzy na Ciebie polują. I to samemu w lesie.

ocenił(a) serial na 8
Mahone93

Dwóch sprzatnął wspaniale a potem mu się coś pokręciło w tej głowie i poddał się bez walki tak naprawdę, tylko o to mi chodzi bo się nie spodziewałem, że Velcoro jest na tyle miękki, żeby nie walczyć do końca

Jaguar

Nie miał już siły uciekać. Nie wiedział w jakiej pozycji znajdują się przeciwnicy. Sądził, że załatwi jednego, ale tamci okazali się być szybsi. Zginął z honorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones