PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543456}
7,6 1 232
oceny
7,6 10 1 1232
Dexter: Early Cuts
powrót do forum serialu Dexter: Early Cuts

W moim tekście staram się nie wychwalać bezmyślnie serialu, nie bawię się także w "zakończenie było fajne, bo było fajne". Staram się po prostu podsumować to wszystko w
najlepszy sposób, jaki tylko umiem. Dexter był ze mną od pięciu lat i jako fanowi, jest mi najzwyczajniej przykro, że właśnie musiałem się z nim pożegnać. Może wam się to
spodobać lub nie, ale
zakończenie dextera w mojej dość solidnie uargumentowanej opinii jest naprawdę wyśmienite i takie, jakie być powinno. Nie zamęczam was więcej, lecz zapraszam do
lektury.

http://anonimove.wordpress.com/2013/09/23/dexter-pewien-typ-superbohatera/

TAKŻE MOŻE WAS ZAINTERESOWAĆ:

http://anonimove.wordpress.com/2013/09/15/goodbye-dexter-morgan/ - GOODBYE... Dexter Morgan

ocenił(a) serial na 10
AnonimekFILM

dobrze rozpisałeś się i uargumentowałeś swoją recenzję ,szacun facet .też jestem zły,nie będzie akcji "o już niedługo czerwiec,kolejny sezon Dextera " dlaczego ,mimo żalu mam nadzieję że Michael C Hall zagra rolę która do mnie tak przemówi jak Dexter Morgan ,pozdrowienia również dla serialowego braciszka Dextera,Briana

ocenił(a) serial na 10
dawid10809

dzięki ;)

ocenił(a) serial na 10
AnonimekFILM

a ja zaczynam tworzyć fanowski serial o Dexie -dla serialu,jako hołd ,jak skończę to jakby co dam ci link :)

użytkownik usunięty
dawid10809

O! o.O
a w czym go tworzysz?

ocenił(a) serial na 10

ja go tworzę w kilku programach graficznych -w programach typu photoshop ,picassa przerabiam niektóre fotki tak na wygląd taki bardziej komiksowy a potem gdy stworzę kilka komponujących się fotek sklejam z tego animację w innych programach

użytkownik usunięty
dawid10809

mam nadzieję, że wyemitują twój serial na AXN kiedyś

ocenił(a) serial na 10

dużo roboty z tym,szczególnie z dzwiękiem-wmontowanie go w obraz jest trudne nie ma co :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones