Dlaczego kobiety zabijają
powrót do forum 2 sezonu

W porównaniu do I (oceniłem na 9), II seria to nieporozumienie, szkoda czasu, chyba ją robiły kompletnie inne osoby. Wielka szkoda

ocenił(a) serial na 8
piotrp

No nie wiem. Jest klimat, może bardziej jak Fargo a nie pierwszej serii WWK. Mnie się podoba.

ocenił(a) serial na 6
cichykuba

Drugi sezon się wlecze i jest nieśmieszny , nie ma tego dowcipu

ocenił(a) serial na 8
Sylar_Heroes

Pozwól, że będziemy mieli swoje zdanie na ten temat. Nam się bardzo podoba 2 sezon. Humor super !

ocenił(a) serial na 9
piotrp

Jak najbardziej, sezon II kompletnie odbiega klimatem od rewelacyjnego I. Posunąłbym się dalej, moim zdaniem powinien funkcjonować jako twór niezależny, w żadnym stopniu nie łączony z jedynką. Zły nie jest. Poza bardzo mizernym aktorstwem, mizerną fabułą i wiejącą nudą jest w miarę ok. Taka sobie czarna komedyjka klasy zet. Widziałem gorsze, ale jak wspomniałem irytuje mnie zestawienie tego czegoś z fantastycznym serialem Dlaczego kobiety itd.

ocenił(a) serial na 8
piotrp

Zgadzam się. W poprzedniej serii budowanie napięcia kto, kogo, jak i dlaczego aż do ostatniego odcinka i sposób w jaki to zrobiono sprawiły, że serialem w zachwyciłam. Czekałam na drugi sezon i nie dostałam tego na co czekałam. Porównanie do Fargo trafne. Rozumiem, że nie chcieli być wtórni, ale to na co się zdecydowali niestety nie pykło.

ocenił(a) serial na 9
piotrp

2 sezon jest po prostu inny. Nikt nigdy nie mówił, że będzie taki sam jak 1. Pierwszy oceniłam na 9, drugi na 8. Jeden i drugi mi się podobał.

piotrp

Zgadzam się. Pisany na siłę, na kolanie. Poza tym, że przyjemny dla oka niewiele zaprezentował.