serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Dlaczego kobiety zabijają

Why Women Kill
2019 - 2021
1h
8,1 3 004
oceny
8,1 10 1 3004
Trzy kobiety, każda żyjąca w innej dekadzie, próbują poradzić sobie z niewiernymi mężami. Zobacz pełny opis
Dlaczego kobiety zabijają zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Dlaczego kobiety zabijają
Zwiastun nr 1
nr 1 2019-08-01T16:48 https://fwcdn.pl/webv/08/60/50860/thumbnail.50860.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/192/832392/why_women_kill_official_trailer.vp9.1080p.webm

W 1963 roku Beth Ann Stanton jest zadowoloną z życia gospodynią domową. Wszystko się zmienia, gdy dowiaduje się o niewierności męża. W 1984 roku towarzyska Simone Grove odkrywa, że jej trzeci mąż jest gejem i ma romans z dużo młodszym od siebie mężczyzną. W 2019 roku żyjąca w otwartym małżeństwie Taylor Harding zaprasza do domu swojąW 1963 roku Beth Ann Stanton jest zadowoloną z życia gospodynią domową. Wszystko się zmienia, gdy dowiaduje się o niewierności męża. W 1984 roku towarzyska Simone Grove odkrywa, że jej trzeci mąż jest gejem i ma romans z dużo młodszym od siebie mężczyzną. W 2019 roku żyjąca w otwartym małżeństwie Taylor Harding zaprasza do domu swoją kochankę. Okazuje się, że nie tylko ona miała z nią romans. Niewierność i zdrady w każdym z małżeństw pociągają za sobą serię zdarzeń, która prowadzi do tego, że te trzy kobiety stają się zabójczyniami.

studio
CBS Television Studios / Imagine Entertainment
tytuł oryg.
Why Women Kill
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Cudowny!

ocenił(a) serial na 10

Jeden z najlepszych seriali jakie widziałam plus wspaniała Lucy Liu ,która jest zdecydowanie najjaśniejszą gwiazdą w serialu.

Świetny serial

ocenił(a) serial na 10

Jeden z najlepszych jakie ostatnio oglądałam. Inteligentny świetny humor, w dodatku przejścia między trzema liniami czasowymi to majstersztyk. Trzyma w napięciu, rozsmiesza do łez, a bohaterowie są bardzo przemyślani i wiarygodni.

sezon 2 Sezon drugi

ocenił(a) serial na 9

Znakomity,klimatyczny...jak pierwszy i jak "Gotowe na wszystko".

Rzeczywiście serial wypełnia lukę po Gotowych na wszystko. Od razu czuć ten klimat. Bardzo dobrze zrealizowany, szczególnie przejścia w czasie. A już końcowe sceny to majstersztyk, naprawdę robią wrażenie. Widać że twórcy mieli konkretne pomysły i poczucie humoru. Kreacja postaci również przypomina Gnw. Scenariusz jest...

więcej

Po gotowych na wszystko została serialowa luka... Do teraz ....
Serial jest mega fajny z genialna grą aktorską i ciekawą fabułą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones