Doktor Who
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5 w AXN

ocenił(a) serial na 10

Czy komuś wiadomo coś na temat tego, dlaczego sezon 5 nie jest transmitowany w AXN? I czy w ogóle mają go zamiar transmitować? Chciałem oglądać ale niestety nie mam BBC. AXN zamiast iść zduchem czasu transmitują kilkakrotnie tylko cztery pierwsze sezony. Zerwali kontrakt, czy co?

ocenił(a) serial na 9
dirt16

O zerwaniu kontraktu nic mi nie wiadomo. Może we wrześniu go transmitują. Ja czekam aż na AXN-ie puszczą chociaż jeden odcinek specjalny z czwartego sezonu.
dirt16 - Piąty sezon możesz oglądać na internecie lub ściągnąć z sieci.

Sympatyczna_01

AXN niema na razie kasy, żeby wykupić od BBC prawa do transmisji !

ocenił(a) serial na 10
Transporter17

Skąd to wiesz?

ocenił(a) serial na 8
dirt16

a nie prościej wejść na jakaś stronę z serialami i tam obejrzeć (np . serialeonline albo iitv)

Maksis

Bo teraz wykupili serial Nikita z 2010 roku .

ocenił(a) serial na 10
Maksis

Czy lepiej jest oglądać serial na telewizorze 32-calowym z lektorem, czy na iitvp z napisami na 19-calowym ekranie komputera?

ocenił(a) serial na 9
dirt16

Tyle, że jeszcze muszą nadać odcinki specjalne z 2009 roku, bo one są pomostem pomiędzy 4, a 5 sezonem. Jak na razie ich nie nadali. Co ciekawe pierwsze 4 sezony nadali pomijając odcinki specjalne, mimo iż były one ważne dla fabuły.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

W takim razie czy ktoś zna jakąś stronę na której można obejrzeć 5 sezon z lektorem?

ocenił(a) serial na 9
dirt16

jeśli skończyłeś na ostatnim odcinku 4 sezonu to musisz jeszcze obejrzeć odcinki specjalne: Next doctor, Waters of the Mars, Planet of Dead i End of Time. Dopiero wtedy możesz ogladać 5 sezon.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Tak, oglądnąłem te speciale na BBC w październiku ubiegłego roku. Teraz już nie mam BBC bo CP zrezygnował z tego kanału.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

"Czy lepiej jest oglądać serial na telewizorze 32-calowym z lektorem, czy na iitvp z napisami na 19-calowym ekranie komputera?"
Jeśli przeszkodą jest za mały ekran to przecież można podpiąć odpowiednie kable i zrzucić obraz z komputera na telewizor i problem z głowy.
Co do 5 sezonu z lektorem to nie znam stronki ja oglądam na takiej gdzie nie ma nawet polskich napisów.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Tak, na iitv . info (usuń spacje pomiędzy kropką), szukasz w liście dostępnych tytułów Doctora Who i masz 5, a nawet 6 sezon (ten, co teraz puszczają w UK) :)

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Obraz zawsze można przerzucić z komputera na telewizor.
A ja osobiście mam małą alergię na Doctora z lektorem. Nasłuchałam się naprawdę dziwnych rzeczy:)

ocenił(a) serial na 9
Letrin

Przecież w Doktorze najlepszy jest boski angielski akcent;) i angielskie teksty, zwłaszcza te Tennanta ("Alonsee, Alonso!", "Take me to your leader!"). Sio z zagłuszającym je lektorem, tylko napisy, tylko napisy!^^

ocenił(a) serial na 10
little_bird

Zgadzam się, tylko napisy:)
Szczególnie gdy lektor zamiast Allons-y mówi Avanti. I to właśnie na AXN :D

ocenił(a) serial na 10
Letrin

Taaak, zgadzam się, lektor wszystko niszczy. Chociaż z drugiej strony, oglądaniu w sieci nie towarzyszy ten dreszczyk emocji związany z oczekiwaniem na dany odcinek. :D

ocenił(a) serial na 10
KlaudiaXDDD

Chyba że oglądasz najnowszy 6 sezon :D

ocenił(a) serial na 10
Letrin

No tak. (Jeszcze 3 DNI! :DD)

ocenił(a) serial na 10
KlaudiaXDDD

No właśnie... :D

ocenił(a) serial na 10
Letrin

Mam nadzieję, że napisy do tego odcinka pojawią się jak najszybciej. Emisja już jutro a ja nie mogę się doczekać. ^^

ocenił(a) serial na 10
leniwa_cisza

Nie rozpędzajcie się tak, posty już wystarczająco odbiegły od tematu. Pytanie dotyczyło sezonu 5, a wy piszecie o 6 :P

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Ale chyba ktoś już odpowiedział na Twoje pytanie, prawda? A do limitu postów jeszcze trochę zostało. Jakbyś nigdy wcześniej nie był na filmwebowym forum... ;) Musisz przyznać, że niewielki offtop jest lepszy niż zakładanie nowego tematu, który jutro będzie przeterminowany.

ocenił(a) serial na 10
leniwa_cisza

przynajmniej rozmowa nadal dotyczy DW, a to już coś jeśli chodzi o filmwebowe forum ;d

ocenił(a) serial na 10
KlaudiaXDDD

Niech wam będzie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones