PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212986}

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Foster's Home for Imaginary Friends
7,2 11 272
oceny
7,2 10 1 11272
8,0 6
ocen krytyków
Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
powrót do forum serialu Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Ta bajga jest jedną z najgorszych jakie widziałam! Obejrzałam pare pierwszych odcinków i przyżekłam sobie, że już nigdy tego nie obejże. Jak tylko widzę, że to leci to natychmiast przepuszczam. Ale z tego wszystkiego najbardziej nie podoba mi się styl animacji. Teraz coraz więcej bajek robi się tym daremnym sposobem. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto podziela moje zdanie.

Elliot

Szanuję, że może ci się nie podobać ta bajka, ale wg mnie najgorszą bajką (przynajmniej z tych co leciały na CN) jest zdecydowanie Owca w wielkim mieście.
Ok, rozumiem, że jest moda na absurdalny chumor, ale litości!! Jestem dość tolerancyjna, ale w przypadku Owcy nie potrafię.

ocenił(a) serial na 3
Nazgulek

Ta "owca" to dopiero był badziew :P Jak mogli to w ogóle puścić w telewizjii ??

ocenił(a) serial na 9
Elliot

I owca i dom dla zmyślonych przyjaciół to najlepsze kreskówki na CN. Genialny absurdalny humor i niesamowita orginalność.

ocenił(a) serial na 5
lihol


Dla mnie to "Dom..." był fajny. Był bo ta najnowsza seria jest beznadziejna. A co do Owcy to muszę się zgodzić z przedmówcą: bya zajebista ;D Szkoda, że przestali ją emitować

ocenił(a) serial na 10
Ultor

Owcy nie widziałem (tzn. nie oglądałem). Ale Dom jest genialny! Wg mnie każda kolejna seria jest lepsza od poprzednich. W 4 serii odcinek "Wspólne zdjęcie" jest genialny! A "Poszukiwanego Chudego" (i "Nowy dom Bloo", ale to już inna seria) powinien być puszczany w Kinie Cartoon Network.

ocenił(a) serial na 9
Elliot

hehe ja uwielbiam tą bajke :D Bloo jest zajebisty :D śmieszny i wogóle <lol> pozdro ;**

HiLaRy_DuFf_5

czego się u góry czepiacie owcy?? To najśmieszniejsza bajka na świecie!! Ile ja bym dał, zeby znowu ją zobaczyc..

ocenił(a) serial na 10
Elliot

ta bajka jest genialna , niew wiesz co móisz

Elliot

do wszystkich którzy czepiają się Owcy: albo nie macie poczucia humoru albo nie rozumiecie drugiego dna ukrytego w absurdzie tej genialnej kreski. Was smiesza pewnie "Włatcy móch"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones