PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212986}

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Foster's Home for Imaginary Friends
7,2 11 272
oceny
7,2 10 1 11272
8,0 6
ocen krytyków
Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
powrót do forum serialu Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

i kto powiedział że cartoon network jest tylko dla dzieci? :D
Wolę oglądać Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster niż jakiś kolejny szmirowaty serial kryminalny! Ta kreskówka jest super! Coś jak pokemony dla inteligentnych dzieci :P . I żeby było jasne, nienawidze pokemonów :P

ozon3k

widze ze masz Sera w profilu:D LUBIE KASZKEE

ocenił(a) serial na 9
ozon3k

Cartoon Network Ogólnie wymiata ale teraz coś schodzi na psy..... jakieś same denne bajki.... kiedyś to były edki Johny bravo(teraz też są ale chodzi mi ogólnie o typ bajek) a teraz jakieś szmiry np Pet alien Xiaolin i x-men CN zawsze słyną z śmiesznych kreskwek a ten x-men nie pasuje do tego programu tylko do Jetix

ocenił(a) serial na 9
Kris006

Zgadzam się co do X-Menów. To moja ulubiona kreskówka(kiedy czwarta seria?) oczywiście oprócz domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster. Bloooo rządzi, niezły dubbing.

ocenił(a) serial na 9
Kris006

Masz racje, że Cartoon Network schodzi na psy. Najlepszym tego przykładem są kreskówki takie jak: Xiaolin - Pojedynek mistrzów, Ufolągi, Liga sprawiedliwych, X-men, Hi hi Puffy Amiyumi. Jedyna dobra, ostatnio wprowadzona kreskówka, to właśnie Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster. Serdecznie ją polecam i mam nadzieję, że będzie więcej kreskówek w jej stylu.

ocenił(a) serial na 9
Anita23

Tutaj się z tobą nie zgodzę. X-Men, Ufolągi oraz Dom... należą, a raczej po prostu sa moimi ulubionymi kreskówkami na CN. Hi hi Puffy Amiyumi jest okropne, racja, ale Xialoin i Liga nie jest taka zła. Już gorsze sa bajki typu Transformers Cybertron(bitwa robotów?), Ben 10(tandeta) oraz Mój przyjaciel z sali gimnastycznej jest małpą. Uwielbiam oglądac Laboratorium Dextera oraz Atomówki, chociaż sam nie wiem dlaczego. Naprawdę, naprawdę moimi ulubionymi bajkami są Dom... oraz X-Men Ewolucja. Żałuję, ze CN nie powtarza Dwóch Głupich Psów, Szalone Wyścigi(gdyby ktoś nie wiedział co to jest, to http://www.filmweb.pl/Film?id=171025), [www.filmweb.pl/Film?id=...] Jonny'ego Questa itd......

ocenił(a) serial na 9
Nie_Wie

Zgadzam się z tobą, że Transformers Cybertron i Ben 10 to tandeta, ale Mój przyjaciel z sali gimnastycznej nie jest jeszcze taki zły. Co do X-mena i Ligi sprawiedliwych nie zmienię zdania. Po prostu nie lubię takich "mrocznych" kreskówek (jednak wyjątkami są Młodzi tytani i Samuraj Jack- chyba go już nie nadawają). Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 9
Anita23

Właśnie, zapomniałem zaliczyć jeszcze Młodych Tytanów do moich ulubionych kreskówek. Najbardziej z nich lubię Raven.

Anita23

A co jest złego w Xiaolinie,jeśli mogę spytać?

ocenił(a) serial na 9
ptus

Dla mnie po prostu nie dorasta do pięt kreskówkom takim jak np."Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster". Nie wiem, co mi sie w nie podoba w Xiaolinie, ale po prostu nie lubię go oglądać. Gdy widzę, że leci w Cartoon Network, przełączam kanał na inny. Ale rozumiem, że Tobie może sie podobać. Pozdrawiam:)

Anita23

ja najbardziej z bajek z CN lubie:
-Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
-Ed, Edd i Edy
-Atomowki xD
maja fajne teksty i mozna sie posmiac :)
i jeszcze Krowa i Kurczak xD
pozdr.

ocenił(a) serial na 9
Cadaver

Tak jak ja, z tym, że jeszcze lubię Laboratorium Dextera i Bliżniaki Cramp :)

Cadaver

ja najbardziej lubie:
-Xiaolin-pojedynek mistrzów
-podwójne życie jagody lee
-dom dla zmyślonych przyjaciół pani foster
-ed, edd i eddy

ocenił(a) serial na 9
Kris006

Kris006 ->

Powinieneś zauważyć, że większość tego chłamu pochodzi od studia Warner Bros. Faktycznie jednak niepotrzebnie Cartoon Network wpycha obcy chłam.

ocenił(a) serial na 8
ozon3k

Ja i tak nigdy nie odzaluje tego, ze zdjeli "Jam łasica".

ocenił(a) serial na 9
aksamit

"Laboratorium Dextera", "Bliźniaki Cramp", "Ed, Edd i Eddy", "Scooby-Doo" - najdłużej emitowane kreskówki na cartoonie, z czego dwie od samego pocżatku isteninia polskiej wersji stacji. Coraz nowe kreskówki, coraz ich więcej, robi się tłok, a na niektóre nowości już patrzeć nie mogę. Wszystko to efekt marketingu, niestety. "Dom..." rzeczywiście wyróżnia się spośród nowości. Co do pozostałych to "Robotboy", "Ben 10" czy "Xiaolin" - tak tego pełno że robi się niedobrze...

Co do produkcji Warner Brothers - "Liga Sprawiedliwych" to nie jest bajka dla dzieci... to jedynie otoczka, za jaką się ją beirze. Za dużo tam przemocy mroczności i seksu. Emitowanie jej w godzinach porannych trochę nie najlepeij pachnie :) Ale Cartoon Network od dawna przestało być stacja dla najmłodszych, teraz bardziej dla młodzieży. Nawet to forum to odzwierciedla.

Na wakacje zdjęli "Flintstonów" i absurdalnego "Johnny'ego" - mam nadzieje że wrócą po przerwie - nie wyobrażam sobie kanału bez tych tytułów.

ocenił(a) serial na 9
akira894

Wybaczcie... zapomniałem dodać, że "Atomówki" mają także najdłuższy staż.

ocenił(a) serial na 8
akira894

no cóż... wiek tutaj nie gra roli.
Ja mam 24 lata i uważam że ta kreskówka jest świetna :).
Dobry humor, dobra kreska, pozytywna :).

ocenił(a) serial na 9
total_eclipse

A więc najlepsze:

Dexter i lab
Johny Bravo
Atomówki
Krowa i kurczak
Ed Edd Eddy
Jam łasica
Mroczne przygody B&M
Dom dla zmyślonych
Chojrak
Samurai Jack
2 Głupie psy
Dastardly i Muttley- wszystko z nimi [wyścigi, łap gołębia, i sny Muttleya.
owca w wielkim mieście
Ozzy i Drix
Rodzina Addamsów
Strażnicy czasu
Sok z żuka
Bajki Hanna & Barbera [scooby doo, jetsonowie, filnstonowie, tolek cacek..]
I brosowskie animki królik Bugs i reszta.

Gdyby była taka ramówka to oglądam CN 24/h

ocenił(a) serial na 9
Kris006

Zdecydowanie się zgadzam. Ta kreskówka ma naprawdę klasę. Żadnych wypełniaczy - bekanie i pierdzenie tylko świeże pomysły przedstawione z taką ironią, że aż chce sę płakać ze śmeichu. No i te liczne nawiązania do różnych filmów. Eh... najlepsza nowa kreskówka na Cartoonie.

akira894

Ja tylko czekam, aż się wreszcie ukaże jakiś odcinek, w którym będzie się można pobawić w "Where's Wally". (Dla niekumatych: całkiem niezły serial quasi-edukacyjny z 1991 roku [nawet w Polsce były zeszyty do sprzedaży!], w którym mogliśmy m.in. odnajdywać sympatycznego okularnika w koszuli w biało-czerwone paski, która to zagadka przeszła do kanonu gatunku filmowego. Sparodiowano to m.in. w "Nagiej broni 3 i 1/3" czy "Asteriksie i Obeliksie: Misja Kleopatra".)

ozon3k

nie dziwie sie... mój wujek ma 30 lat i oglada sasiadów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones