PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792826}

Dom z papieru

La casa de papel
8,1 214 358
ocen
8,1 10 1 214358
4,8 6
ocen krytyków
Dom z papieru
powrót do forum serialu Dom z papieru

Naprawdę bardzo dobry!

ocenił(a) serial na 7

Pod względem realizacji La casa de papel przebija większość hollywoodkich seriali, a pod względem fabuły wręcz je miażdży. Zna ktoś inne podobne europejskie perełki?

ocenił(a) serial na 5
k0curek

Normalnie robią następny żeby kontynuować naciagana fabułe i wątki miłosne i to własnie oddziela najlepsze seriale od seriali akcji do luznego oglądania.

ocenił(a) serial na 10
Fass_

Miałem dokładnie tak samo podczas oglądania. W wielu filmach czy serialach drażnią mnie jakieś dziury fabularne, brak spójności, jakieś nieścisłości, a tutaj sam się na tym złapałem, że kompletnie mi to nie przeszkadzało - sam nie potrafię zrozumieć dlaczego?! :-)

Fass_

To nie jest kwestia jednego pomarańczowego włosa i kondycji psychicznej pani inspektor. To sprawa intuicji (szczególnie rozwiniętego zmysłu u kobiet) i impulsu po powiązaniu przez umysł w całość szeregu różnych zarejestrowanych wcześniej informacji.

ocenił(a) serial na 2
Fass_

"idiotyzmy, dziury fabularne i nielogiczności. Ten serial właściwie na nich się opiera" - dobrze to ująłeś.
Sama chętnie przeskoczyłabym do ostatniego odcinka, gdyby nie mój mąż...
Ode mnie tylko 2/10.

ocenił(a) serial na 10
EBM4

Najlepszy hiszpański serial jaki do tej pory został wyprodukowany :)

ocenił(a) serial na 2
EBM4

Serial jest słaby skończyłem oglądać po dwóch odcinkach. Polecam za to bardzo The Dark, Babylon Berlin

ocenił(a) serial na 8
andrze_r

Akcja rozkręca się dopiero w połowie sezonu.
Dark niezły ale nie dorównuje fabułą.

ocenił(a) serial na 8
EBM4

Dlatego oceniłeś ten serial na 7 ?

ocenił(a) serial na 7
illpadrino

bo jest dobry ;) Niestety finał trochę popsuł bardzo dobry start, stąd też zabrałem jedną gwiazdkę :)

EBM4

Most nad Sundem, Line od Duty, Broadchurch, Missing, Disparue, Trapped.

ocenił(a) serial na 9
szamgar

Super, koniecznie jeszcze Midnight Sun

anetami5

Dzięki, tego nie znałem. Właśnie oglądam belgijskiego Intruza na Netflixie, wciąga.

ocenił(a) serial na 10
szamgar

Missing zajebisty, polecam wszystkim, szczególnie drugi sezon poezja

ocenił(a) serial na 7
szamgar

Obejrzałem Line Of Duty i na prawdę rewelacja, a jestem wybrednym widzem i lubię kino na poziomie. Sprawdzę reszte proponowanych przez Ciebie bo widzę masz dobry gust.

wysyp

Dzięki. Lubię produkcję europejskie, zwłaszcza brytyjskie. Są bardziej kameralne i niskobudżetowe w porównaniu do amerykańskich hitów, ale za to mają często lepiej napisany i wiarygodny scenariusz i bardziej realnych bohaterów.

ocenił(a) serial na 7
EBM4

Hiszpański Film Contratiempo ,też miażdży fabuła, emocjami .

Danio31b

To zobacz sobie też El Cuerpo i La Cara Oculta.

ocenił(a) serial na 7
szamgar

chętnie

Danio31b

Secuestro - bodajże tego samego scenarzysty co Contratiempo - też warto, jest na Netflixie. Teraz mi się przypomniało.

ocenił(a) serial na 6
szamgar

Dorzucę do listy "Secuestro" - kryminał od scenarzysty Contratiempo i Trupa.

EBM4

Pod względem realizacji La casa de papel przebija większość hollywoodkich seriali absurdami i kiepską grą aktorską, a pod względem fabuły wręcz je miażdży dziurami logicznymi. Zna ktoś inne podobne, kiepskie i infantylne europejskie perełki? Po za tym zagęszczenie gigantycznych, garbatych kobiecych nosów na kilometr kwadratowych jest mocno przytłaczające ;).

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 8
mikamves

Ty tak masz na zywo czy tylko w internecie??

jahrek

Opinie wygłaszam i na żywo i w internecie. Ironiczne również.

ocenił(a) serial na 7
EBM4

Ostatnie odcinki - licząc od zdemaskowania Profesora zupełnie połozy ten serial- są ckliwe i nudne, tempo spada ze 100 do zera abosultnego, a ostatnia scena, gdzie Pani Komisarz rok po wydarzeniach jedzie na wyspę i spotyka przy barze Profesora po prostu MIAŻDŻY ;-) Chciałoby sie od-zobaczyć!!!

ocenił(a) serial na 6
EBM4

El mar de plastico, serial tej samej stacji z rok (czy dwu lat) wczesniej

Ale tez 1 sezon tylko, 2 mozna ogladac co 3 odcinek bo robi sie zbyt przewidywalny (oprocz finalu)

ocenił(a) serial na 7
EBM4

Bardzo polecam Contratiempo, hiszpańska produkcja, jednak jest to film nie serial, troszkę inny klimat, ale trzyma w napięciu :)

EBM4

Polecam na maxa świetny FILM MOZE NIE SERIAL ALE NA WYPASIE:

Contratiempo 2016

EBM4

Widzę duże podobieństwo do filmu inside man

EBM4

" a pod względem fabuły wręcz je miażdży" Zgadza się, miażdży je pod względem debilizmu.

ocenił(a) serial na 7
Lukasz641

Oczywiście nie pod względem realizmu (bo braku logiki tu nie brakuje), a po prostu "czegoś nowego" ;)

ocenił(a) serial na 7
EBM4

Bez przesady szczególnie postać profesora jest słaba

EBM4

Odwróceni - pierwszy sezon;)

mgolab

I "Bodo", rodacy, spójrzcie tutaj, tu trawa jest tak samo zielona.

ocenił(a) serial na 5
EBM4

Raczej realizacja dorownuje amerykanskim produkcjom. Fabuła nic nie miazdzy bo ma mase naciaganych rzeczy i mozna ją porownać do Prison Breaka ,ktory już ma 15 lat... Są daleko w tyle bo takie seriale akcji były robione własnie 15 -20 lat temu.Dzisiaj wymaga się inteligentnej realistycznej produkcji.

YourMind

"Dzisiaj wymaga się inteligentnej realistycznej produkcji." - hahahahaha rozbawiłeś mnie.

ocenił(a) serial na 5
Leon_Romanowski

No dobra ja wymagam :) i mysle ,że fani porzadnych produkcji też. Absolutnie nie miałem na myśli papki dla mas do ogladania z popcornem a ten serial jest gdzieś pomiedzy tymi dwoma.

EBM4

"Plan doskonały"

EBM4

Czwarty sezon od 3 kwietnia!
https://www.youtube.com/watch?v=fQTnZCgnjs4
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 10
EBM4

Ja polecam duński Forbrydelsen. Szczególnie pierwszy sezon

EBM4

Miażdży ale pod względem ilości bzdur, jeśli to dla ciebie perełka to nie wiem co ty za produkcje oglądasz

Daraxus

Idealnie powiedziane:)

EBM4

Obejrzyj sobie Gomorrę!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones