type.sub-type.serial_tv.name type.sub-type.serial_tv.description
type.sub-type.serial_tv.name

Dotyk anioła

Touched by an Angel
1994 - 2003
48 min.
6,3 10 114
ocen
6,3 10 1 10114
590
chce zobaczyć
Monica, Tess i Andrew są aniołami, które są zsyłane na ziemię, aby pomagać ludziom, znajdującym się w trudnych sytuacjach. Monica jest jeszcze niedoświadczonym aniołem, a... więcej

serial.plot.label.empty
Dotyk anioła vod.label.see_where_to_watch

genre.title

label.production_country

label.premiere

awards.label.awards

Monica, Tess i Andrew są aniołami, które są zsyłane na ziemię, aby pomagać ludziom, znajdującym się w trudnych sytuacjach. Monica jest jeszcze niedoświadczonym aniołem, a Tess jest jej przewodniczką i nauczycielką. Andrew przede wszystkim pomaga ludziom przejść 'na drugą stronę' w chwili ich śmierci. Trójka aniołów - przyjaciół pomaga każdemu bez wyjątku. [opis dystrybutora]

studio
Caroline Productions / CBS Productions / Moon Water Productions
tytuł oryg.
Touched by an Angel
inne tytuły
Zdjęcia do filmu powstawały w stanie Utah w USA (m. in. Heber City, Magna, Ogden, Rush Valley, Salt Lake City, Springville, Stockton, Tooele).
Serial zakończono po pierwszym sezonie, wznowiono jednak jego produkcję po roku (na skutek listów, które masowo przysyłali do studia fani serialu).
Roma Downey zdradziła w jednym z wywiadów, że wiele z ubrań, które grana przez nią Monica nosiła w pierwszym sezonie serialu, należało do niej. Downey była taka drobna, że na planie nie można było znaleźć ubrań w jej rozmiarze.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych