PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93637}

Dotyk anioła

Touched by an Angel
6,3 10 152
oceny
6,3 10 1 10152
7,0 3
oceny krytyków
Dotyk anioła
powrót do forum serialu Dotyk anioła

Bezsensowny (serial?)

ocenił(a) serial na 1

Czytając poniższe opinie, czuje, że wiele osób rzuci się na mnie, ale nie mogę się powstrzymać przed napisaniem mojej opinii. Uważam że serial (właśnie nie wiem nawet jak go nazwać) jest produkowany na darmo. Przedstawia codzienne problemy społeczności tylko w nielicznych odcinkach, normalnie poruszane są tam tematy morderców, ofiar i ludzi którzy mają na sumieniu ogromne grzechy. Otóż więcej ludzi popełnia małe, i tylko w okręgu najbliższych grzechy i przestępstwa. Po za tym, wszyscy wiedzą że takie cuda się nie zdarzają, nie jest to film dla nie wierzących, a ci którzy wierzą powinni chodzić do kościoła i modlić się rano i wieczorkiem tak jak bóg przykazał, a nie udawać wielkich męczenników i ortodoksyjnych katolików bądź innych wyznań i religii. Niestety, amerykański serial - amerykański sen. Niedorzeczność.

użytkownik usunięty
_Majka_

Niedorzecznosć... jasne ze tak; Tak samo jak wywiad z wampirem, Adwokat Diabła, Dracula, Gwiezdne wojny i szklana pułapka a nawet, Pluton (choc mniej). Oczywiscie w/w filmy sa neiskończenie lepiej nakrecone itd ale to wciaz ta sama niedorzecznosć. Problem w tym ze ludzie chca troche niedorzecznosci bo przeciez prawdziwego zycia mamy pod dostatkiem i nie kazdy chce ogladać je dodatkowo w TV:)A co do wierzacych i niewiezracych przeciez dobzre nam sie oglada horrory niezaleznie od wiary chociaz dobrze wiemy ze nie spotkamy diabła pod postacia Ala Pacino ani nie nie pogryzie nas w nocy Brad Pitt z Tomem Crusem (choc niektore panie pewnie o tym marza):). Wiec skoro nie czepiamy sie "szatanów" w tv nie czepiajmy sie tez aniołów. To przeciez zwyczajna fantazja w dodatku nie szkodliwa:D Pozdrawiam

Wiesz co innego kiedy widzisz takie cuda na codzień ;P Wystarczy sie przyjrzeć, i dogłębnie każdą sprawę przebadać i porozmyślać czy to co sie właśnie stało nie jest aby dla tego człowieka najlepszym wyjściem. Ale to wymaga chęci ;) ale powiem że efekty są warte tego ;P A co do serialu to mi sie bardzo podoba bo daje mi nadzieje na to że są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie i wiem że ten serial wzbudza w ludziach właśnie odruch człowieczeństwa wobec innych, czyli chęć bycia dobrym dla innych a choćby dla swojej rodziny tylko. Ale efekt jest i to widoczny ;) Pozdrawiam ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones